b_385_225_16777215_00_images_news_2019_pasika_v-ukrayini-lyshe-dva-medovary-mayut-licenziyi-na-vypusk-medovyh-napoyiv.jpg

Українські медовари, після законодавчих змін щодо підтримки розвитку виробництва терруарних вин і натуральних медових напоїв, можуть отримувати ліцензію на виробництво алкогольних напоїв і мають можливість розвивати та популяризувати медові напої як національний бренд.

Але сьогодні тільки два медовари скористалися такою можливістю – ПСП «Дружба» і ТД «Меди Межиріччя». Про це розповів народний депутат України Роберт Горват під час медового форуму «Україна Медова і світ».

«Сьогодні для отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв виробнику медових напоїв потрібно надати лише 4 дозвільних документа. У минулому році в бюджет нам вдалося «протягнути» правку для того, щоб ліцензію на виробництво могли отримати і приватні підприємці 4-ї групи. Адже саме ліцензія дозволяє виробнику стати на полиці магазинів, а навіть невелика дистрибуція допомагає швидше заробити», — відзначає Роберт Горват.

За його словами, як тільки 20-30% медоварів отримають ліцензії та офіційно вийдуть на торговельні мережі — адже сьогодні саме супермаркети є основним реалізатором продукції — збільшиться попит і виросте популяризація медових напоїв.

Джерело: agroportal.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

+128 # Назар 03.01.2020, 12:28
Молодці хлопці,оце і я придбав в їхньому інтернет магазині декілька бджіл.Поробив вулики і жду весни.А весною коли все цвіте і розмножається,думаю ,що буде десь вуликів 400.Посію гарбузів багатенько(сімена дасть директор гарбузів)і буду мед качать чуть не кожний день.Стану президентом своїх бджіл.А ще побудую піраміди з червоним хрестом з боку, заселю туди бджіл і буду лікувати все , :-) даже нашморк.Бабулєти рікою пливтимуть.Хух, ну й присниться ж таке. :zzz
+15 # Назар 27.02.2021, 22:36
Хочу розказать правду про оці преславуті меди. Оце недавно заїхав в гості один чоловік.якмй правдами чи не правдами працює не знаю законно чи не законно ну думаю що незаконно в цій продвинутій фірмі і преподніс на шару преславутий напій.Так як я сам не захотів це продегустіровать рішили зробить це разом з другом ,вибачте за пряму мову ,через40хв просрався друг ,а ще через 10хв опісля таке нещастя напало й на мене.Люди добрі не пийте цю бадягу, :-?
-10 # святослав 28.02.2021, 16:55
То ви мабуть не закушували ,чи може - не стигли ...?!

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка