b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_hweap2.jpg

Мисливський сезон дає старт у суботу, 4 листопада.

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» та наказу від 5.10.2017 р. №15 користувача мисливських угідь ТОВ «Сапсан-Семенівка», погодженого Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства і Департаментом екології та природних ресурсів, 4 листопада розпочинається полювання на хутрових звірів та триватиме до 31 січня 2018 року. Днями полювання є: на зайця русака – тільки субота, а на лисицю та єнотовидного собаку – субота та неділя. Денна норма добування дичини одним мисливцем за день полювання: заєць – 1, лисиця та єнотовидний собака – нелімітовано. Полювання дозволяється на всій території Семенівського району, за виключенням територій та об’єктів природно-заповідного фонду і ділянок відтворення і відпочинку дичини, а саме: Худоліївський та Гробівський лісові масиви, озеро Судевське, Гаївське, Новокалкаївське та Тукалівське болота, Гракове, Лубкове, Острів, Дубове та 200-метрова зона навколо населених пунктів.

Відтворювальною ділянкою для дичини також вважається НПП «Нижньосульський».

Кожний мисливець повинен мати такі документи: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2017 рік з відміткою про сплату державного мита, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. При виявленні в мисливських угіддях загиблих чи хворих тварин прохання негайно повідомити користувачу угідь та ветслужбу.

За більш детальною інформацією звертайтесь в адміністрацію ТОВ «Сапсан-Семенівка».

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Влад 28.10.2017, 19:14
Обгрунтуйте ,чому зайця в суботу можна відстрілювати ,а в неділю не можна.Виходить,що в зайця в неділю день недоторканості ,як в депутатів.Хлопці, та стріляють їх кожний день,мені з дому видно як практично кожну ніч рискають фари по полях.А ви поділили район,кому калюжа Біляківська,а кому Тукалівський свинарник .

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка