kaban.jpg

30 жовтня в Семенівській РДА відбулось засідання районної ДНПК у зв’язку зі спалахом АЧС на території НПП «Нижньосульський» в межах Оржицького району.

На даній території з 27 жовтня встановлено карантин. Територія НПП «Нижньосульський» в межах Семенівського району віднесена до зони нагляду щодо африканської чуми свиней.

Відповідно до ст. 48 Закону України «Про ветеринарну медицину», «Інструкції щодо профілактики та боротьби з АЧС», затвердженою наказом Мінагрополітики України 7.03.2017 року №111, зареєстрованою і Мінюсті України 29.03.2017 року за №432/30300 та відповідно до Наказу Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів №978 від 10.10.2017 року та з метою недопущення подальшого розповсюдження на території Полтавської області африканської чуми свиней ДНПК при Семенівській РДА вирішила: провести депопуляцію диких кабанів на території ННП «Нижньосульський» в межах Семенівського району.

У мисливських угіддях, до закінчення карантину, заборонити проведення полювання мисливцям з інших регіонів, а також заборонити використання мисливських собак під час проведення полювання на території Погребняківської, Горошинської, Наріжанської та Худоліївської сільських рад.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка