b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_kaban_1.jpg

7 грудня проведено засідання районної протиепізоотичної комісії.

Як відомо, обласною комісією прийнято рішення про продовження на території національного природного парку «Нижньосульский» протиепізоотичних заходів через АЧС. Вірус виявили поблизу села Онишки Оржицького району в кінці жовтня. Втім, на цій території потрібно врегулювати чисельність дикого кабана, адже кількість випадків АЧС у громадському свинарстві значно зменшилася, а у дикій фауні — зросла.

І, звісно, є ризики занесення цієї інфекції з дикої природи до свійських тварин. На засіданні обласної комісії прийняли рішення щодо продовження карантинних заходів на території мисливських угідь Семенівського, Глобинського та Оржицького районів. Йдеться про депопуляцію дикого кабана. Буде проведено відстріл і утилізація туш згідно вимог.

За приблизними підрахунками єгерської служби ТОВ «Сапсан» на даний час у мисливських угіддях Семенівщини близько 40 голів тварин. Але у зв’язку з природними процесами міграції кабанів, теплою погодою, яка ускладнює роботу мисливців та єгерів у болотистій місцевості, заходи з депопуляції можуть тривати досить довгий час.

Семенівська РДА

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка