b_385_225_16777215_00_images_news_2017_rybalka_hweap2.jpg

ТОВ «Сапсан-Семенівка» є єдиним користувачем мисливських угідь Семенівського району з 2013 року.

Товариство не тільки організовує та проводить полювання на диких звірів і птахів, а також займається охороною та відтворенням тваринного світу силами єгерської служби, штат якої складає 9 працівників та 6 позаштатних єгерів.

Також ТОВ «Сапсан-Семенівка» займається рибогосподарською діяльністю на Біляківському водосховищі. Свою діяльність Товариство проводить відповідно до Статуту підприємства. На даний час кількість членів Товариства налічує близько 600 мисливців, які в свою чергу теж повинні неухильно виконувати вимоги Статуту. Одна з основних вимог Статуту є сплата членських внесків.

Тож нагадуємо, що, відповідно до п. 4.28 Статуту, членські внески за поточний календарний рік сплачуються до 1 червня поточного року. Члени Товариства, які без поважних причин своєчасно не сплатили членські внески, вважаються такими, що вибули, і можуть бути знову прийняті в члени Товариства на загальних підставах. Також може розглядатись питання чи дозволяти мисливцям, що вибули, проводити полювання в мисливських угіддях ТОВ «Сапсан-Семенівка». Відповідно до п. 4.29 Статуту, від сплати членських внесків звільняються члени Товариства, які перебувають на дійсній строковій військовій службі, учасники бойових дій, інваліди війн, ЧАЕС І категорії та штатні працівники ТОВ «Сапсан-Семенівка».

Адміністрація ТОВ «Сапсан-Семенівка»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка