b_385_225_16777215_00_images_news_2018_sapsan_Ohota.jpg

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», наказу від 11.07.2018 р. №9 користувача мисливських угідь ТОВ «Сапсан-Семенівка», погодженого Полтавським обласним управлінням лісового та мисливського господарства і Департаментом екології та природних ресурсів, 3 листопада розпочинається полювання на хутрових звірів та триватиме до 26 січня 2019 року.

Днями полювання є: на зайця русака – тільки субота, а на лисицю та єнотовидну собаку – субота та неділя. Денна норма добування дичини одним мисливцем за день полювання: заєць – 1, лисиця та єнотовидна собака – не лімітовано.

Полювання дозволяється на всій території Семенівського району, за виключенням територій та об’єктів природно-заповідного фонду і ділянок відтворення та відпочинку дичини, а саме: Худоліївський та Гробівський лісові масиви, озеро Судебське, Гаївське, Новокалкаївське та Тукалівське болота, Гракове, Лубкове, Острів, Дубове та 200-метрова зона навколо населених пунктів. Відтворювальною ділянкою для дичини також вважається НПП «Нижньосульський», на території НПП полювання заборонене взагалі.

Відповідно до ст. 14 ЗУ «Про мисливське господарство та полювання», кожний мисливець під час проведення полювання повинен мати такі документи: посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2018 рік з відміткою про сплату державного мита, відстрільну картку, дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. При виявленні в мисливських угіддях загиблих чи хворих тварин прохання негайно повідомити користувачу угідь та ветслужбу.

На даний час у Семенівському районі зафіксовано два випадки сказу: безпосередньо в с-щі Семенівка та в с. Погребняки. Із 4 жовтня Держпродспоживслужбою накладено карантин на два місяці. Визначено загрозливу зону, це територія мисливських угідь між селами Малі Липняги, Паніванівка, Тарасівка, Карпиха, Греблі, Очеретувате та с-щем Семенівка, а також Погребняки, Мирони, Оболонь, Горошине, Дем’янівка, Іванівка. Усі мисливські собаки повинні бути вакциновані проти сказу, без відмітки про вакцинацію мисливські собаки до полювання не допускаються.

Велике прохання до всіх мисливців: проводьте полювання з особливою обережністю, так як зброя є предметом підвищеної небезпеки, ніколи не направляйте зброю на людину чи домашніх тварин, навіть якщо вона не заряджена. Під час проведення полювання відстрілюйте бродячих собак та котів, це є запобіжним заходом для зменшення фактору розповсюдження сказу.

За більш детальною інформацією звертайтесь в адміністрацію ТОВ «Сапсан-Семенівка»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка