b_385_225_16777215_00_images_news_2018_pasika_20012018.jpg

20-21 січня в Полтавській області відбулась Всеукраїнська конференція з бджільництва «Сьогодення і майбутнє української степової породи бджіл».

Організатори конференції: Полтавська обласна громадська організація «Спілка пасічників» (голова Наталія Сенчук) при підтримці Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації (директор Сергій Фролов).

У конференції взяли участь Президент ВГО «Спілка пасічників України» В. М. Стретович, віце-президент ВГО «Спілка пасічників України», головний технолог промислової пасіки ПСП «Дружба» Л. І. Веред, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку О. Б. Палій, бджолярі з усієї України, представники громадських, наукових, освітніх закладів та організацій.

Зі вступним словом виступив заступник директора Департаменту АПР, який окреслив проблемні питання галузі, шляхи вирішення та зауважив важливість питань, які будуть обговорені під час конференції, для розвитку бджільництва в Україні, зокрема в Полтавській області. Також ознайомив учасників з обласною Програмою розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, яка в даний час діє в області. Одним з пріоритетних напрямів Програми є підтримка галузі бджільництва.

Метою конференції стала необхідність обговорення та вирішення спільних важливих питань в галузі бджільництва, зокрема збереження та розведення української степової породи бджіл.

У ході конференції фахівці галузі, наковці виступили з тематичними презентаціями, в яких підняли питання сучасного стану селекції української степової породи бджіл, утримання нуклеусного парку, стан матковивідної справи, проблеми та шляхи вирішення репродукції племінного матеріалу у бджільництві, хвороб бджіл та їх лікування, а також перспективи подальшого розвитку даної породи.

Після завершення конференції учасники одержали сертифікати.

За даними Департаменту агропромислового розвитку Полтавської облдержадміністрації
Відео – bulatov100

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Влад 03.02.2018, 21:50
Нам гроші не потрібні,головне це запилення,та й на рахунок зарплати 12500 гр пасічникам Микола Олександрович Ви трошки таке як прибрехали .Як в мультику "Падав минулорічний сніг"-Ох уже ці сказочники,ох уже ці казки. :-)
# Українець 04.02.2018, 13:52
Влад ти вже вибач Дикуна якщо щось сказав у цілях реклами трохи ререборщивши але по питанню зп пасічника то у 2017 році у 6 розряда вона була не 12500 а 12800.Так що вибач його.Друге діло не у всіх 6 розряд але не всі зразу і генералами стають.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка