b_385_225_16777215_00_images_news_2018_03_29542199_2065468820397817_639864092358408300_n.jpg

Сьогодні, 28 березня, у Семенівській РДА відбулося засідання Круглого столу в рамках Першої міжнародної конференції «Меди Межиріччя».

Учасники засідання, серед яких представник Міністерства аграрної політики та продовольства України, координатор робочої групи з розвитку органічного виробництва та нішевих культур Олена Березовська, виконавчий директор громадської спілки «Органічна Україна» Олена Ракова, директор Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОДА Сергій Фролов, засновник ПСП «Дружба» Сергій Семигреєнко, попередньо обговорили проект створення першого в Україні медового кластеру – «Місцевої промислової виробничої системи «Меди Межиріччя», за основу якого взято бізнес, пов’язаний із бджільництвом, медом та запиленням.

У своєму вступному слові Сергій Семигреєнко, котрий, власне, є ініціатором проекту, розповів про передумови створення медового кластеру, модель якого він виношував близько п’яти років. Це прагнення зробити рідний край екологічно чистим для проживання, збільшити продуктивність сільського господарства та, відповідно, прибутків від такого бізнесу.

Сергій Фролов наголосив, що для реалізації такого масштабного проекту потрібна всебічна підтримка з боку усіх ланок – бізнесу, влади, науки, освіти. Тому він пообіцяв сприяти втіленню ідеї та її розвитку.

Підсумувала зустріч Олена Березовська, яка зауважила, що даний захід – це чудова нагода знайти однодумців та партнерів по бізнесу, які в майбутньому можуть стати потенційними членами кластеру. Насправді ж, створення кластеру – тривала і кропітка процедура, яка може сягати до 5 років. На думку представниці МінАПК, господарство ПСП «Дружба», яка має стати «ядром» об’єднання, створило всі умови для зростання економічної конкурентоспроможності території.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка