24 травня, викладацький склад Полтавської державної аграрної академії (ректор Валентина Аранчій) завітав на Семенівщину, щоб на власні очі побачити потужності ПСП «Дружба» та дочірніх організацій, навколо яких формується перший агропромисловий кластер медового спрямування.

Педагоги були вражені розгалудженою інфраструктурою господарства. Не обійшлося і без цікавих зустрічей, адже чимало випускників «аграрки» та своїх студентів, яких впізнавали викладачі, наразі задіяні у формуванні кластеру...

Михайло ПОГРІБНИЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Роза 28.05.2018, 22:31
Якщо такі люди вже до нас їздять, то це свідчить про рівень!!!!! Це, навіть, краще, ніж приїзд Глави уряду чи Президента))))))))))
# Oleg 28.05.2018, 23:02
Аде ж ваші гарбузи.Чи й не рівень,приїхали викладачі медку поїсти та медовухи випить.Вони мабуть вживу і поля не бачили.Піар чистої води.
# Українець 29.05.2018, 00:00
Олег що до гарбузів то проблема не в мені зміна клімату приводе до зміни культур які ми вирощуемо.А приїзд аграрної академії якраз з цим і повязаний.Я був у них на круглому столі обговорювали зміну клімату та чому бізнес не хоче брати на практику студентів.Раз приїхали значить проблему здвинули з мертвої точки.
# Українець 29.05.2018, 00:06
А лекції їм читали їх випусники які в нашій організації виросли у класних керівників та спеціалістів.Женя 29 років за 2 роки Трубайцівська МТФ дое 24 л на корову найбільше в хорольському районі.Андрій за 7 років з агронома став керівником ПСПДружба найбільшого платника податків в районі.
# Українець 29.05.2018, 00:12
Денис з тракториста за 3 роки став бригадиром найбільшої тракторної бригади.Юра в цьому році повинен захиститись по цукровому буряку якого в цьому році ми вирощуемо більше 700 га.буде наймолодший кандидат наук в районіЕзерський О.М. за 1 рік вийшовши на пенсію став у нас керівником логістичного центру по переробці меду.
# Українець 29.05.2018, 00:19
Олег це факти а піар це коли велику статтю з великою неправдою пише людина яка на сьогодні дуже хвора і не завжди може навіть впізнавати.Їй здоровя а хто пише і підписуе кимсь оце чорний піар Олег тиб тут дав оцінку.Атак у тобі живе не один Олег.Один каже що потрібно створювати робочі місця а другий критикуе того хто їх створюе.
# Українець 29.05.2018, 00:26
Каже що у лікарні нема чого їсти і критикуе хто надае допомогу.Хоче щоб у Семенівці був порядок але винуватими робе мене і Книша хоча більше 20 років керуе одна людина я не знаю хто але кажуть що її сімя уже 20 років охороняе садік на заводі і за ці кошти можна було б побудувати 2 нових.Дав тему давай обговоримо.Авзагалі кончай грязь заказну лить бо буду давать теми.

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка