b_385_225_16777215_00_images_news_2018_pasika_laurent_medori.jpg

Проведення дегустації меду не обходиться без фахівця відповідного рівня. Даний фахівець повинен володіти прекрасним нюхом, дотиком і здатністю вловлювати всі тонкощі смакових якостей продукту.

Якщо вірити статистиці, то лише 15% з усіх людей на землі можуть мати вроджену схильність до тестування. При цьому вважається, що навчити всім тонкощам чутливості практично неможливо. Однак якщо у будь-якого фахівця є до цього певні здібності, то їх цілком реально посилити і розвинути до необхідного рівня.

Члени Координаційного центру  Асоціації “Кластер “Меди Межиріччя” мали змогу побувати у якості дегустаторів. Дегустацію проводили Лоран Медорі – єдина людина, яка проводить професійні курси дегустації меду у Франції разом із Дмитром Кушніром – співзасновником бренду “Медові брати”. Вони повідомили, що метод дегустації меду заснований на методі дегустації вина. Дегустація проводилася на прикладі меду із синяка та буркуна.

Перш за все, оцінюючи мед, варто звертати увагу на його колір, на фоні білого листка добре видно різні відтінки меду, далі слід звернути увагу на консистенцію меду. На черзі –  опис аромату. Він може бути потужнім чи делікатним, квітковим або фруктовим, з нотками деревини чи то спецій, аромат меду, як дивно це не звучить, може мати, навіть нотки тваринного походження, наприклад гречаний мед. Після того як аромат оцінено, переходимо до смакового аналізу. За смаком мед може бути гіркуватим, солодким, з кислинкою. Чим більше у медові фруктози, тим він здається солодшим.

Цікаво те, що у професійних дегустаторів напоїв існує колесо, яке допомагає детальніше описати смаки та ароматів, на сьогодні це колесо адаптоване до опису меду. Дуже добре, коли дегустація проводиться не одноосібно, а багатьма дегустаторами, для того, щоб відбувався обмін думками та враженнями і відчуттями.

Завдяки даному майстер-класу Координаційний центр дізнався багато цікавої інформації, яку із задоволенням буде застосовувати на практиці.

Координаційний центр «Меди Межиріччя»

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка