b_385_225_16777215_00_images_news_2018_pasika_poleznye-svojstva-rapsovogo-meda.jpg

Цукровий діабет – одне з найпоширеніших захворювань з хронічним перебігом. Від нього в Україні страждає до мільйона людей. Актуальність проблеми нині загострена значною інвалідизацією та смертністю серед такого контингенту хворих.

Життя у них, зрозуміло, не солодке, але підсолодити його можна фруктозою.

Низкою експериментів установлено, що плодовий цукор (фруктоза або левульоза) краще засвоюється організмом хворих на діабет, ніж глюкоза. Тому в харчуванні таких хворих перевагу варто надавати меду і варенню, приготованому на меду із фруктів, багатих фруктозою (Наум Іойриш, «Бджоли – крилаті фармацевти»). Особливо таке лікування корисне на початкових стадіях хвороби. Позитивна дія меду при захворюванні на діабет пояснюється тим, що до складу меду входять прості цукри: фруктоза і левульоза, які засвоюються організмом у чистому вигляді без перетворення, і майже зовсім відсутня сахароза, для засвоєння якої необхідний інсулін. Зрозуміло, мед повинен бути натуральним, тобто без домішок (виробленого бджолами, не годованими цукром).

Щоб швидко знизити рівень цукру в крові: цибулі – 5 великих шт., лимони – 2 шт. Цибулю порізати і залити 1,5 літра води на ніч. Вранці добавити сік 2 лимонів, процідити, змішати. Випити протягом дня.

Замінник інсуліну: корінь девясилу – 100 г, спирт – 500 мл, настояти 14 днів. Вживати по 15 кап. Через 1 год. після їжі 3 рази в день.

Щоб привести цукор в норму при цукровому діабеті: звечора залити 1 скл. кефіру і 2 ст. л. сирої гречки залити, вранці спожити; або: на кофемолку 1 скл. сирих гречаних зерен, 1 скл. горіхів, змішати, вживати по 1 ч. л. 2 р. в день за 30 хв. до їжі; вживати мед 1 ст. л. на 1 скл. види або настою трав; вживати квітковий пилок.

УВАГА! При лікуванні важких хвороб або при використанні інших лікувальних препаратів ОБОВ’ЯЗКОВО порадьтесь з лікарем!

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 5 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаАктивна зірка