images.jpeg

Найпоширеніший продукт бджільництва – поліфлорний мед. Він збирається з різних медоносів, за що і отримав свою назву. Часто його іменують як мед різнотрав’я – популярний сорт відрізняється багатим складом, приємний на смак, а також має корисні і лікувальні властивості.

Мед із різнотрав’я можна отримати тоді, коли пасіку вивозять на поля, квітучі луки або в інші місця, де у бджіл є доступ до великої кількості медоносів. Результат чудовий. Кінцевий продукт вбирає в себе корисні властивості кожної квітки.

Колір, смак, аромат. Так, у одних пасічників він виходить світло-бурштиновим, із ароматом польових трав. Тоді як у інших, мед набуває темно-коричневого забарвлення і має гіркуватий присмак. В цілому, колір продукту варіюється від світло-жовтого до майже чорного, а смак може здивувати солодкістю або нотками обпалюючої гіркоти. У будь-якому випадку він буде ніжним, з яскраво вираженими квітковими відтінками. Запах меду з різнотрав’я – приємний, ненав’язливий, хоча зустрічаються сорти із насиченим ароматом польових квітів.

Користь поліфлорного меду велика і багатогранна. Люди в повній мірі встигли оцінити його цілющу силу, активно застосовуючи продукт для профілактики і терапії значного ряду захворювань.

Мед володіє потужними антибактеріальними і протимікробними властивостями. Як уже згадувалося вище, він виступає також як сечогінний, жовчогінний та протизапальний засіб. Він незамінний при лікуванні застуди, нервової системи, захворювань серця, печінки і кровоносної системи. Продукт застосовують при хворобах зубів і ротової порожнини, кишечника і нирок, а також для зміцнення імунітету.

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка