b_385_225_16777215_00_images_news_2019_pasika_60722391_2193257080757481_1601057099486330880_n.jpg

У Полтаві 18-19 травня в межах святкування Дня Європи відбулася ХІІІ Міжрегіональна виставка-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині!».

18 травня на Театральній площі працювала виставка-ярмарок, де презентували гастрономічне і туристичне різноманіття краю. Наступного дня представники туристичного загалу регіону й гості з інших областей побували під час інформаційного туру в Гоголевому Шишацького району.

Захід проводився з метою сприяння розвитку внутрішнього туризму, презентації туристично-рекреаційного потенціалу міст та районів області.

Головним напрямком проведення виставки-турсалону 2019 року була гастрономічна тематика, відродження та популяризація культурних цінностей, відродження та збереження народних, родинних традицій.

– Нині туристичну галузь розглядають як одну зі складових соціально-економічного розвитку територій. Такі фестивалі, як «Відпочиваємо на Полтавщині», сприяють розвитку міст і регіонів. Це можливість презентувати свій край для більшої кількості людей, показати його традиції, не тільки культурні, а й гастрономічні, ознайомити з туристичними цікавинками регіону, – розповів т.в.о. голови облдержадміністрації Роман Товстий на нараді з комплексної підготовки заходу.

У розгорнутому містечку всі охочі могли придбати рушники та вироби з дерева, виготовлені власноруч майстрами, посмакували шашликом, пряниками, бубликами, медом, медовими напоями та іншими кулінарними шедеврами.

На виставці була представлена продукція від торгової марки «Меди Межиріччя». Усі присутні мали змогу насолодитися дегустацією медової продукції та придбати її. Медова продукція дійсно вражає: мед, мед із грецьким горіхом, крем-мед, крем-мед із кокосовою стружкою, з какао, з додаванням какао та подрібнених горіхів, імбирю, кориці. Також була представлена олія холодного віджиму та медові напої.

Комунальна установа «Рекреаційний центр Криворудський» Полтавської обласної ради (директор Тамара Дехніч) взяла участь у виставці, представивши матеріали про Дендропарк. Була проведена екологічна вікторина, яку проводила педагог-організатор Криворудської ЗОШ І-ІІІ ст. Яна Личковаха, за правильні відповіді переможці були нагороджені призами з символікою Криворудського парку та солодощами. Відбулась дегустація ароматного фіточаю з трав, вирощених на криворудській землі, узваром, кулішем, пиріжками і галушками, кексами та тортами.

На великій сцені перед полтавцями та гостями міста виступили хор «Калина», продемонстрували колекції «Барви Полтавського краю» від модельної агенції «Століття краси». Також у рамках свята відбулася презентація національних костюмів Литви та Латвії. Насичену музичну програму забезпечили народний оркестр Полтавської обласної філармонїі та Полтавського академічного симфонічного оркестру.

Олена БУГАЙ

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 3 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка