b_385_225_16777215_00_images_news_2019_pasika_v-ukrayini-lyshe-dva-medovary-mayut-licenziyi-na-vypusk-medovyh-napoyiv.jpg

Українські медовари, після законодавчих змін щодо підтримки розвитку виробництва терруарних вин і натуральних медових напоїв, можуть отримувати ліцензію на виробництво алкогольних напоїв і мають можливість розвивати та популяризувати медові напої як національний бренд.

Але сьогодні тільки два медовари скористалися такою можливістю – ПСП «Дружба» і ТД «Меди Межиріччя». Про це розповів народний депутат України Роберт Горват під час медового форуму «Україна Медова і світ».

«Сьогодні для отримання ліцензії на виробництво алкогольних напоїв виробнику медових напоїв потрібно надати лише 4 дозвільних документа. У минулому році в бюджет нам вдалося «протягнути» правку для того, щоб ліцензію на виробництво могли отримати і приватні підприємці 4-ї групи. Адже саме ліцензія дозволяє виробнику стати на полиці магазинів, а навіть невелика дистрибуція допомагає швидше заробити», — відзначає Роберт Горват.

За його словами, як тільки 20-30% медоварів отримають ліцензії та офіційно вийдуть на торговельні мережі — адже сьогодні саме супермаркети є основним реалізатором продукції — збільшиться попит і виросте популяризація медових напоїв.

Джерело: agroportal.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 2 / 5

Активна зіркаАктивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка