b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Business_1406581479.jpg

КИЇВ. 15 вересня. УНН. Проведений в рамках меморандуму з МВФ стрес-тест найбільших комерційних банків показав, що з 15 кредитно-фінансових установ, тільки 5 зможуть витримати погіршення економічних умов, і не порушити нормативні вимоги НБУ, в першу чергу щодо достатності власного капіталу, повідомляє УНН.

За даними економічного експерта Олександра Дубинського, 10 з 15 найбільших банків за рейтингом НБУ опинилися поза зоною стійкості. Їх потреба в докапіталізації перевищила 30% від розміру власного капіталу на 1 вересня. Що, фактично, означає нездатність даних банків нормально функціонувати.

Такими, що "вижили", в Нацбанку визнали ПриватБанк, Райффазен Банк Аваль, Альфа-банк Україна, Сбербанк Росії, ПУМБ. Іншим банкам з групи найбільших (Ощадбанк, Укрексімбанк, Дельта, Промінвестбанк, Укрсоцбанк, Надра, ВТБ, Фінанси і Кредит, УкрСиббанк, Укргазбанк) знадобиться значна докапіталізація, яка різниться від банку до банку.

При цьому банкам, які не виконали вимоги НБУ щодо докапіталізації (буде розроблений спеціальний графік) можуть загрожувати санкції регулятора аж до введення тимчасової адміністрації.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка