Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/383972395.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/383972395.jpg'
383972395.jpg

КИЇВ. 16 вересня. УНН. Близько 30 представників "Правого сектора" із прапорами організації намагаються пробитися крізь кордон з міліції до центрального входу у парламент, передає кореспондент УНН.

Вони вимагають проголосувати за люстрацію та “жити у вільній країні”.

Близько 70 представників міліції в шоломах, бронежилетах та з дубинками відштовхують “Правий сектор”, не даючи їм пробитися до дверей Верховної Ради України.

Активістів очолюють голова “Правого сектора” Дмитро Ярош та голова громадської організації “Комітет люстрації” Єгор Соболєв.

Демонстранти поки що не вступають у бій з міліцією, а лише штовхають її. Втім, міліція стоїть в три кордони і не відступає.

Як відомо, у Верховній Раді зареєстрували законопроекти Президента про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей та про недопущення переслідування та покарання осіб-учасників подій на території Донецької та Луганської областей.

Сьогодні, 16 вересня, у Верховній Раді у закритому режимі було проголосовано за обидва законопроекти. У той же час у "Батьківщині" та "Свободі" заявили, що не годосували за "президентські" законопроекти.

Петро Порошенко вчора, 15 вересня, нагадав, що ключовими елементами Мирного плану, з якими він йшов на президентські вибори, є питання особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей, “які де-факто є елементами децентралізації з повним і безумовним дотриманням суверенітету, територіальної цілісності і незалежності нашої держави.

Зазначимо, що голосування за ці закони уже розкритикувало багато політиків. 

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка