Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/1406129409_egor-sobolev-v-kremenchuge.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/1406129409_egor-sobolev-v-kremenchuge.jpg'
1406129409_egor-sobolev-v-kremenchuge.jpg

КИЇВ. 17 вересня. УНН. Закон України "Про очищення влади" розпочнеться з Мін'юсту, адже спершу потрібен пройти очищнення той орган, який в подальшому займатиметься люстрацією решти органів. Про це повідомив журналістам голова Громадського люстраційного комітету України Єгор Соболєв, повідомляє УНН

За словами Соболєва, люстрацією займатиметься Мін'юст - адже цей орган має потужний доступ до баз і представництва в усіх регіонах України. Наразі, підкреслив спікер, головним завданням лишатиметься не дозволити переписати закон. Адже він стане першим кроком, після втілення якого потрібно буде прийняти наступний, який дозволить "добити решту негідників, хто залишиться в органах влади. Так зробили поляки, які прийняли один закон, а потім в наступному десятилітті прийняли новий, ще більш жорсткіший", - підкреслив Соболєв.

Найважливішим завданням Закону "Про очищення влади" Соболєв назвав люстрацією генералів штабу і Міноборони. "Ми билися як леви, усі розробники, щоб залишити цю норму в законі. Всі начальники в армії, незалежно від того, є в нього погони, або немає - вони мають пройти люстрацію. Від люстраційної перевірки звільнені тільки солдати строкової служби", - повідомив він.

Також, як додав голова Громадського люстраційного комітету, інформацію на чиновників збиратимуть практично у всіх державних структурах: від Пенсійного фонду і до Податкової. Також при Мін'юсті буде створено громадський орган, який використовуватиме зібрану інформацію від громадян.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка