b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_senat.jpg

Документ також передбачає запровадження нових санкцій проти Росії. Американські сенатори Роберт Менендес і Боб Коркер внесли до сенату проект закону про нові санкції щодо Росії та про підтримку України, один із пунктів якого передбачаєнадання Києву зброї.

Повідомлення про це, а також повний текст документа розміщено на сайті сенату.

Згідно зі законопроектом, президент отримає повноваження надати Україні все необхідне для протидії наступальним озброєнням, для відновлення суверенітету і територіальної цілісності, зокрема протитанкове озброєння, зброю й амуніцію для особового складу, радари для ідентифікації та виявлення артилерійських батарей, управління вогнем, далекоміри, обладнання для наведення, безпілотники, комунікаційне обладнання тощо.

На це в 2015 році планують виділити $350 млн.

Окрім того, це рішення вимагає від президента запровадити додаткові санкції проти Росії, зокрема проти "Рособоронекспорту" та проти інших оборонних підприємств, причетних до дестабілізації ситуації в Україні, Грузії, Молдові та Сирії.

Також санкції буде застосовано проти компаній у всьому світі, які здійснюють значні інвестиції особливо у проекти видобутку нетрадиційної нафти в Росії.

Крім того, президент зможе запровадити санкції проти "Газпрому", якщо він відмовлятиме в постачаннях значних об’ємів газу країнам-членам НАТО, Україні, Грузії чи Молдові.

Також документ накладає обмеження на міжнародні фінансові установи, що взаємодіють із російськими оборонними й енергетичними секторами, на які накладено санкції, або здійснюють операції від імені російських фізичних чи юридичних осіб, котрі перебувають під санкціями.

У повідомленні уточнено, що документ поставлять на голосування в сенаті в четвер невдовзі після виступу президента України Петра Порошенка.

Джерело: http://tvi.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка