march.jpg

КИЇВ. 18 вересня. УНН. Демократична опозиція Санкт-Петербурга проведе сьогодні ввечері на Невському проспекті серію одиночних пікетів. Акція проводиться в рамках підготовки до всеросійської акції "Марш миру", який відбудеться в найближчу неділю, 21 вересня. У Петербурзі він пройде у формі народного сходу. Про це УНН повідомляє з посиланням на прес-службу коаліції "Демократичний Петербург".

Одиночні пікети пройдуть сьогодні, в четвер 18 вересня, з 18 до 19 години. Пікетники стануть з плакатами вздовж Невського проспекту від Малої Садової вулиці до Ливарного проспекту.

"На плакатах будуть написані гасла, що набрали найбільше число голосів при голосуванні в соціальних мережах за основне гасло Маршу миру. Це наступні гасла: "Війна з Україною - злочин і ганьба Росії!", "Ні війні з братнім народом!", "Прости нас, Україна!", "Вимагаємо припинити військову агресію в Україні!", "Ні російської інтервенції та окупації!", - сказано у повідомленні.

Як відомо, адміністрація Санкт-Петербурга не дозволила проведення "Маршу миру" 21 вересня. Тому організатори ухвалили рішення провести його у форматі прогулянки по місту і подальшого народного сходу - така форма публічного заходу не вимагає попереднього узгодження з владою.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка