russia.jpg

КИЇВ. 19 вересня. УНН. 22 вересня в Раді безпеки Росії за участю президента РФ Володимира Путіна обговорять роботу мережі Інтернет в надзвичайних ситуаціях, повідомляє УНН з посиланням на російське видання "Комерсант".

За підсумками наради планується прийняти кілька рішень, зміцнювальних становище російської інтернет-системи. Зокрема, може бути введений особливий порядок управління інтернетом, який передбачає можливість відключення Росії від глобальної мережі.

Як зазначає видання з посиланням на співробітників одного з російських операторів зв'язку та представників некомерційної організації, мови про постійне відключення доступу до міжнародної мережі не йде, але російські оператори повинні будуть налаштувати обладнання так, щоб у разі надзвичайної ситуації російський інтернет можна було оперативно відключити від глобального. Такою ситуацією можуть вважатися військові дії чи протестні виступи всередині країни.

Також чиновники Мінкомзв'язку мають намір обговорити передачу адміністрування доменів однієї державної організації. Це може бути Россвязь, відзначає одне з джерел.

Зазначимо. що прес-секретар президента Дмитро Пєсков підтвердив, що на 22 вересня заплановане оперативна нарада членів Радбезу, але не уточнив, які питання там обговорюватимуться.

Нагадаємо, у квітні Рада Федерації ухвалила законопроект із "антитерористичного пакету", що упорядковує обмін інформацією в Інтернеті, і, зокрема, прирівнює блогерів до ЗМІ.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка