b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_a5a6f37c3d38df77c9e8937eca034b86.jpg

КИЇВ. 19 вересня. УНН. З приводу оприлюднених основних показників проекту Держбюджету на 2015 рік лідер громадського руху "Українського вибору" Віктор Медведчук зазначив, що "не залишається сумнівів: Кабмін має намір і наступного року продовжуватиме свою антисоціальну політику, яка веде до того, що все більше українців опиняється за межею бідності", повідомляє УНН.

"Ось що заявив на засіданні уряду міністр фінансів О.Шлапак: "Ми плануємо наступного року підвищення мінімальної зарплати, хоч невелике, але підвищення. Ми зможемо додати трохи, хай небагато, 32 гривні людям ...". 32 грн прибавки в місяць - це менше 3% номінального зростання мінімальних зарплат і пенсій. Причому то ж Міністерство фінансів запланувало на 2015 рік інфляцію в розмірі 13%. Таким чином, безпосередньо в проект Держбюджету на наступний рік закладається не менше ніж 10-типроцентне зниження рівня життя бюджетників і пенсіонерів", - пояснив В.Медведчук.

За його словами, "соціальний цинізм такої політики очевидний і не може не викликати відторгнення і неприйняття у всіх здорових сил українського суспільства".

"Після катастрофічного зниження рівня життя населення в поточному році (експерти кажуть про те, що доходи більшої частини українців знизилися не менше ніж на 40%) планувати такий розмір зарплат і пенсій при неухильно зростаючої інфляції - це, безумовно, соціальний злочин. Проблема стрімкого зубожіння українців погіршується ще й тим, що офіційні показники інфляції явно занижені. І це добре видно, якщо порівняти дані експертів за цінами і офіційні показники. Офіційно заявлений рівень інфляції в поточному році (січень - серпень) у розмірі 10,7% не витримує ніякої критики, якщо судити за темпами реального підвищення цін на продукти харчування, ліки, за динамікою зростання тарифів ЖКГ", - зазначив лідер громадського руху.

"Така економічна політика нинішнього уряду, наслідком якої стає зубожіння українців, буде продовжена і в 2015-му році. Чинна влада послідовно веде країну до соціального вибуху, у порівнянні з яким все майдани здадуться просто дитячими іграми", - резюмував В.Медведчук.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Рибак 20.09.2014, 19:57
Зате всі гроші ідуть нібито на армію, хоча 70% поставок - волонтерська допомога! А майдан ще один таки буде, хоча слово це ненавиджу.

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка