b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_cherez_virus_ebola.jpg

Від лихоманки Ебола померло вже понад 2,7 тисячі осіб. Про це повідомляє Всесвітня організація охорони здоров'я, передає УНН з посиланням на Reuters. У заяві, опублікованій минулого тижня, ВООЗ заявила, що від Еболи загинули щонайменше 2793 людей в п'яти країнах і залишається «надзвичайний стан охорони здоров'я, що має міжнародне значення».

«Відміни рейсів та інші обмеження на поїздки продовжують ізолювати постраждалі країни, що знаходить відображення у шкідливих економічних наслідках, і перешкоджають наданню допомоги», – йдеться в заяві. Раніше повідомлялося, що благодійна організація «Лікарі без кордонів» б'є на сполох через зростаюче число хворих смертельно небезпечною лихоманкою Ебола в Ліберії.

Довідка УНН: Хвороба, що викликаються вірусом Ебола – гостра вірусна висококонтагіозна природно-осередкова хвороба, яка характеризується тяжким перебігом, високою летальністю, вираженою інтоксикацією, зневодненням, ураженням кровоносних судин багатьох органів з розвитком тяжкого геморагічного синдрому. Вона входить до переліку хвороб, які здатні серйозно впливати на здоров'я населення і можуть швидко поширюватися в міжнародних масштабах. Крім того, гарячка Ебола увійшла до переліку подій, які можуть являти надзвичайну ситуацію в галузі охорони здоров'я та регулюються сучасними Міжнародними медико-санітарними правилами.

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка