poroshenko1.jpg

Президент України Петро Порошенко та Федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель обговорили ситуацію, що склалася на Донбасі після проголошення режиму припинення вогню, а також можливість виділення третьої хвилі макроекономічної допомоги ЄС для України, передає УНН з посиланням на прес-службу Глави держави.

"Ангела Меркель ще раз підтримала дії української влади щодо мирного врегулювання, а саме ухвалення Верховною Радою закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей і закону про амністію", - йдеться у повідомленні.

У прес-службі також відзначили, що співрозмовники погодилися, що лише після виконання положень Мінського протоколу про мирне врегулювання від 5 вересня та Меморандуму від 19 вересня усіма сторонами можна констатувати прогрес у мирному врегулюванні. Зокрема, Петро Порошенко та Ангела Меркель висловили спільну позицію, що двостороннє дотримання режиму припинення вогню, виведення російських військ, звільнення заручників, а, особливо, контроль за українсько-російським кордоном, створення буферної зони і встановлення в цьому районі дієвого спостереження та верифікації ОБ СЄ – свідчитиме про виконання домовленостей усіма сторонами.

Крім того, за інформацією АП, Петро Порошенко та Ангела Меркель також обговорили можливість виділення третьої хвилі макроекономічної допомоги ЄС для України.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Aleks 23.09.2014, 10:40
А де перші дві хвилі макроекономічної допомоги. Чи третя накриє Донбас повністю.
0 # Рибак 23.09.2014, 12:51
та доки ж ти попрошайнічать будеш, Вальцман?!
0 # Аттила 23.09.2014, 18:59
Не треба третьої хвилі - після перших двлх і так доллар - 15 грн., а після третьої певно буде всі 18 грн. Це не хвиля це девятий вал...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка