geraschenko1.jpg

КИЇВ. 23 вересня. УНН. За фактом побиття журналістки телеканалу TVі, Київським міським управлінням міліції розпочато кримінальне провадження за статтею хуліганство. Про це на своїй сторінці у facebook написав радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, передає УНН.

"У рамках даного проваження допитають потерпілу, її кривдника та імовірних свідків події. Відеозапис даного правопорушення буде буде одним із доказів по кримінальній справі поряд з показаннями свідків", - написав А.Геращенко.

За його словами, після закінчення розслідування, яке буде проведено в розумні терміни, справа буде направлена ​​до суду для визначення міри покарання винного в правопорушенні.

"МВС інформуватиме громадськість та ЗМІ про стан даної справи зважаючи на його суспільну значимість, як злочину проти представника ЗМІ", - написав А.Геращенко.

Як повідомив Інститут масової інформації, за перше півріччя 2014 в Україні сталося 249 випадків побиттів та нападів на представників ЗМІ, 6 журналістів загинуло, 55 побували в заручниках або незаконно утримувались в Криму та на сході України.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка