udovichenko-0.jpg

Екс-голова Полтавської ОДА, депутат Полтавської облради та керівник депутатської групи «Полтавщина» в обласній раді Олександр Удовіченко на сьогоднішній прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини» заявив, що ні він, ні хтось із його оточення не збираються на позачергові парламентські вибори. 

«Ми прийняли для себе рішення, що сьогодні концентруємо увагу на місцевих проектах, аби знайти своє місце в суспільно-політичному житті Полтавщини, розуміючи, що тут ми можемо знайти для себе більш ефективні ніші, де можемо докласти зусиль. Тому  ми не будемо займатися загально-політичними проектами, брати участь або ставати членами політичних партій всеукраїнського масштабу,  як у демократичному, так званому таборі, так і опозиційному», – сказав Удовіченко.

Таке рішення, за словами лідера «Полтавщини», насамперед прийнято задля уникнення чергового використання потенціалу та побудоване на спостереженні за перебігом виборчого процесу.

 «З одного боку це тому, що ми продовжуємо сьогодні спостерігати, що в боротьбі політичній використовуються ті ж самі методи, які були і 5, і 3, і навіть рік тому. Якщо говорити більш відверто, то, безумовно, ми сьогодні розуміємо, що, використовуючи регіональний ресурс людський, інтелектуальний, організаційний і так далі –  політичні партії переслідують свої вузько-політичні цілі. Тому, думаю, що зробимо все, щоб черговий раз не бути використаними в цьому сенсі», – сказав Удовіченко.

Конкретно про новий проект представників колишньої полтавської фракції Партії Регіонів Олександр Удовіченко говорити не став – пообіцяв його презентувати за кілька тижнів, коли «передвиборчий популізм не так зашкалюватиме:

«Ми це зробимо трохи пізніше, бо розуміємо, що шкала популізму сьогодні зашкалює і викликає у людей рвотний рефлекс. Я думаю, що це ще раз підтверджує, що треба робити так, щоб ці процеси у людей викликали зацікавленість, а не відразу», – переконаний Удовіченко.

Джерело: http://np.pl.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Aleks 23.09.2014, 20:45
А шкода, у нього були б дуже гарні шанси перемогти на будь-якому окрузі.
0 # Дульсинея 23.09.2014, 20:49
Хтозна, а може й правильно :sad:
0 # Рибак 23.09.2014, 21:09
Молодчина, вирішив поборотись в цьому "гадюшнику"! Хоча я б особисто зрозумів би, якби він купив собі місце в верховній "Зраді" і дивився з олімпу як кончається Полтавщина під керівництвом "гідних".
0 # Українець 23.09.2014, 21:54
ВИБОРИ БЕЗ ВИБОРА. :-?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка