vilkyl.jpg

Політик вважає, що владі необхідно вживати екстрених заходів, щоб уникнути смертей від переохолодження.

Екс-віце-прем'єр, нині опозиційний політик Олександр Вілкул, який курирував в тому числі і сферу ЖКГ, гостро розкритикував підготовку нинішньої влади до опалювального сезону.

- Уже немає сфер, які б влада не довела до кризи. Щоб уникнути смертей від переохолодження під час опалювального сезону влада повинна відзвітувати про підготовку до зими і прийняти екстрені заходи, - сказав Олександр Вілкул, один з лідерів Опозиційного блоку.

Вілкул у 2012-2014 роках був віце-прем'єром, який курирував в тому числі ЖКГ. Він зазначив, що: 

- Підготовка до зими - це складне питання, що включає в себе тисячі заходів по кожній області, місту, селу. Ми системно проводили закачування газу в сховища, забезпечували необхідний запас вугілля на теплових станціях. А зараз на них запас вугілля на 3-7 днів. Це при тому, що норматив при входженні в зиму - 3 місяці.

Він зазначив, що минулого року влада регулярно проводила наради з губернаторами, керівниками комунальних підприємств. В кожній області був створений штаб, а при міністерстві ЖКГ був створений координаційний центр, який курирував і контролював включення аж до кожного будинку. Протягом опалювального сезону були переведені в посилений режим роботи ремонтні бригади, рятувальники, комунальники.

- Сьогодні цього немає. Складається таке враження, що влада свідомо руйнує економіку промислових регіонів тільки тому, що в цих регіонах живуть не її прихильники, - підкреслив Олександр Вілкул.

- Торік коли восени погода була практично така ж, як і зараз, вже 1 жовтня тепло з'явилося в лікарнях, школах, дитячих садах інших соціальних об'єктах по всій країні. У людей вдома батареї стали гарячими вже 5 жовтня. І це при тому, що опалювальний сезон офіційно мав стартувати 15-го числа. Цього року підготовка до зими провалена. Президент повинен зібрати екстрене засідання з цього питання. Від цього залежить життя мільйонів українців, - сказав Вілкул. 

- Що стосується підсумків такої підготовки до зими, то програє від цього український народ, мерзнуть у своїх холодних квартирах без світла, газу, гарячої води та опалення. Якщо в наступному парламенті не буде потужної опозиції цій владі, вона накоїть ще багато бід, - зазначив Вілкул.

Джерело: http://www.poltava.pl.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка