medvedchuk12.jpg

«Зізнатися, мене не перестає дивувати, наскільки винахідливими і ініціативними стають наші чиновники, коли йдеться про захист інтересів олігархів і пошуку нових способів відібрати останні копійки у пересічних громадян», - написав лідер Громадського руху Український вибір Віктор Медведчук у своєму блозі. 

На думку Медведчука, посилаючись на якийсь соцопитування, який свідчить про те, що в умовах війни населення готове платити за газ в 4 рази більше, Нафтогаз займається маніпуляцією громадською думкою. «Ототожнення антитерористичної операції з війною - улюблений прийом представників» партії війни «. З 5 вересня в Україні встановлене перемир'я, країна рухається по шляху стабілізації ситуації і відновлення миру. Так що »про умови війни« говорити, щонайменше, недоречно », - упевнений лідер Українського вибору. 

Крім того, він називає цинічним твердження «населення готове платити, якщо ці гроші підуть на розвиток галузі». «Хіба не прем'єр називав Нафтогаз» непрозорим монстром, який контролює величезні потоки готівки «? Хіба в ЄС не закликали »підвищити рівень прозорості діяльності НАК Нафтогаз України? Це загальновідомі факти. І ось тепер влада хоче змусити населення віддавати останні копійки непрозорого, наскрізь корумпованому «квазіміністерству фінансів» (до речі, це теж слова прем'єра), та ще намагається запевнити людей, що ці гроші підуть за призначенням ", - обурюється Медведчук. 

На його переконання, крім «утопічних ідей замінити газ мазутом, забезпечити реверс з Європи, побудувати LNG-термінал, добувати сланцевий газ, забезпечити себе газом власного видобутку та ультиматумів Москві, чиновники Нафтогазу не зробили нічого конкретного, щоб врегулювати газову суперечку з Росією». 

«Мабуть, тепер вже ні в кого не викликає сумнівів, чиї інтереси захищають і з ким борються» народні фронтовики «. Думаю, в цих умовах правильніше буде перейменувати партію уряду в »Антинародний фронт«. І за формою, і за змістом так буде точніше », - підсумував Медведчук. 

Нагадаємо, заступник глави Нафтогазу Олександр Тодійчук 24 вересня заявив, що його компанія не виключає встановлення вже в 2014 році єдиної ціни на природний газ для всіх споживачів України, що призведе до подорожчання палива для потреб населення в чотири рази.

Джерело: http://smigid.ru/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Дульсинея 29.09.2014, 19:56
Інші приоритети :o

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка