oliynik.jpg

На даний момент в парламенті не зареєстровано жодного нового законопроекту щодо боротьби з корупцією ані авторства президента, ані уряду. Про це УНН повідомив народний депутат, член групи "За мир та стабільність" Володимир Олійник.

"Звідси випливає, що голосувати будуть знову за "кота в мішку". Закон в кращому випадку внесуть за день до голосування, або роздадуть на руки прямо в залі, порушуючи норми регламенту", - сказав політик.

За його словами, розгляд « пакета антикорупційних законів, підготовлених урядом і президентом» 7 жовтня порушить ст.93 Регламенту Верховної Ради.

"Будь-який законопроект, перед винесенням його на розгляд Верховної Ради має пройти цілий ряд обов'язкових процедур: розгляд в профільному комітеті, розгляд в комітетах з питань бюджету, регламенту, євроінтеграції, повинна бути проведена наукова експертиза законопроекту, і він повинен бути включений до порядку денного сесії. Все це зробити за такий короткий період часу нереально", - сказав В.Олійник.

Крім того він зазначив, що розгляд законопроекту В.Чумака «Про національне бюро антикорупційних розслідувань» також суперечить усім нормам Регламенту.

"Законопроект був розглянутий 16 вересня, не набрав голосів і відповідно до статті 107 Регламенту є таким, який відхилений і знятий з розгляду, а повторне внесення аналогічного законопроекту можливо тільки на наступній сесії парламенту, а в даному випадку вже у Верховній Раді VIII скликання", - зазначив В.Олійник.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка