Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multithumb_thumbs/b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_iarema.jpg. Check if you have write permissions in /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multihumb_thumbs/
iarema.jpg

Генеральний прокурор України Віталій Ярема прокоментував призначення його сина Валерія директором Департаменту держреєстрації нерухомого майна Держреєстру. Про це він сьогодні сказав на прес-конференції, передає кореспондент УНН.

"Ці запитання, я так сподіваюся, що міністр юстиції або його підлеглі можуть дати відповідь, яким чином він був призначений на цю посаду. Він працював в міністерстві юстиції до мого призначення Генеральним прокурором", - сказав він.

"Єдине, що я можу сказати, я виховав інтелектуальну, моральну і духовну людину - це мій син. І я ним пишаюся. Решту відповідей ви можете отримати від міністра юстиції", - наголосив В.Ярема.

Нагадаємо, 26-річний син генпрокурора Віталія Яреми Валерій очолив департамент держреєстрації речових прав на нерухоме майно Державної реєстраційної служби.

До свого призначення Ярема-молодший був заступником директора цього департаменту.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка