Multithumb found errors on this page:

Could not create image: /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multithumb_thumbs/b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_zakolot.jpg. Check if you have write permissions in /home/semenivk/semenivka.com.ua/www/cache/multihumb_thumbs/
b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_zakolot.jpg

КИЇВ. 1 жовтня. УНН. Депутат нижньої палати Державної Думи Росії від ЛДПР Михайло Дегтярьов підготував звернення на ім'я голови Слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна з проханням перевірити причетність низки українських політиків до створення військових таборів і вербуванні російської молоді, повідомляє УНН з посиланням на російське видання "Известия".

На думку політика, є підстави припускати, що з боку згаданих політиків ведеться вербування росіян для участі в бойових діях на стороні Національної гвардії України у зоні АТО та для підготовки бойовиків для проведення державного перевороту в РФ.

З цього приводу російський політик припускає, що слід перевірити голову Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського, лідера "Правого сектора" Дмитра Яроша, голову Донецької ОДА Сергія Таруту та лідера партії "Батьківщина" Юлію Тимошенко.

При цьому у документі він відзначив, що згадані дії є підготовкою до здійснення військового заколоту на території РФ.

Нагадаємо, днями глава МЗС РФ Серігй Лавров заявив, що Україна стала жертвою політики Заходу.

За його словами, проголосивши перемогу в холодній війні і наступ "кінця історії", "США та ЄС націлилися на розширення підконтрольного їм геополітичного простору без врахування балансу законних інтересів усіх народів Європи".

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка