block.jpg

"Опозиційний блок" вважає необхідним невідкладно провести люстрацію Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова, а також всього складу уряду. Про це йдеться у заяві "Опозиційного блоку", передає УНН з посиланням на прес-службу політпартії.

Це думка мільйонів українців, яку ми чуємо під час зустрічей з виборцями.

Ми хочемо нагадати, що Арсеній Яценюк зайняв прем'єрське крісло, коли валютний курс становив 8 грн за долар, а він довів його до 15, чим обікрав мільйони українців.

Ми хочемо нагадати, що Турчинов зайняв крісло в.о. Президента з Кримом, а залишив крісло вже без Криму.

Вони своїми рішеннями розв'язали війну, яку назвали АТО, в якій загинули десятки тисяч українців, і яка завдала Україні мільярдних збитків.

Саме на війну уряд Яценюка списує всі прорахунки в економіці, які були зроблені ним через невміння керувати країною.

Що ж до закону про люстрацію, прийнятому під тиском Турчинова із численними порушеннями, в тому числі і кримінального характеру, то наша позиція - він не може бути підписаний і введений в дію.

Він несправедливо позбавляє понад мільйон українців права служити своїй державі. Адже винен у злочині може бути тільки той, чий злочин було доведено. В цьому полягає сенс справжньої демократії.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Rodgers 02.10.2014, 11:39
За таке бабло яке вони профукали (а може й не профукали...) можна було б купити їм обом по штату у США хай би там "Америкосили".
0 # Rodgers 02.10.2014, 11:50
Чого цей "Яйценюк" вибрав саме Україну? Україна прекрасно без нього обходилась, без його придуркуватого уряду, без його недолугого керування економікою. Знайдуться ж такі "клопи" всосуться в людей і п'ють кров з нас.
0 # Aleks 02.10.2014, 15:59
І не лише їх, залишається тільки згадувати Україну до листопада 2013 року.
0 # Дульсинея 02.10.2014, 16:45
Біда та й годі :-?

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка