b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_gontar.jpg

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. Українці, котрі хочуть купити валюту, зможуть щодня придбати по 200 доларів. На цьому у ході чергової наради з представниками найбільших банків країни наголосила голова Національного банку України Валерія Гонтарева, повідомляє УНН з посиланням на прес-службу НБУ.

Вона нагадала присутнім, що питання протидії необґрунтованим курсовим коливанням залишається актуальним. За її словами, у Національного банку достатньо засобів для збалансування платіжного балансу та валютного ринку. В.Гонтарева запевнила, що ситуація на валютному ринку хоч і складна, однак контрольована.

Водночас, Національний банк і надалі щотижня проводитиме аукціони із продажу валюти за фіксованим курсом. Зокрема сьогодні відбудеться продаж валюти на загальну суму 200 млн дол., у тому числі для поповнення кас банків. Куплену з такою метою валюту банки мають реалізувати впродовж 5 днів. Нереалізовану готівкову валюту банкам потрібно буде повернути Національному банку. Очікується, що найближчим часом аукціони із продажу валюти будуть проводитися щочетверга.

"В.Гонтарева зазначила, що регулятор очікує, що кожна фізична особа, яка хоче купити готівкову іноземну валюту в еквіваленті до 3 000 гривень (200 дол. США) на добу, зможе це зробити", - йдеться у повідомленні.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Злидня 02.10.2014, 20:33
Може купити...А не сказала за який х... їх купити?Капець :sad:
0 # Рибак 03.10.2014, 06:51
І по якому курсу, не сказала...

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка