helth.jpg

КИЇВ. 2 жовтня. УНН. З 2011 року в Україні триває реалізація пілотного проекту з реформування системи охорони здоров'я. Він має завершитися 31 грудня 2014 року. Про це зазначив під час прес-конференції начальник Управління реформ системи охорони здоров'я МОЗ України Костянтин Надутий, передає кореспондент УНН.

За його словами, закон про реалізацію проекту був затверджений у 2011 році. Передбачалося, що в 4-х пілотних регіонах протягом наступних 3,5 років будуть відпрацьовані всі елементи нової організації медичної допомоги.

На сьогодні реорганізації зазнала ланка первинної медичної допомоги. На черзі – вторинна ланка, тобто лікарні.

На думку МОЗ та експертів з питань реформування медичної системи, для того, щоб довести розпочаті реформи до кінця, проект слід продовжити ще на 2 роки.

К.Надутий розповів, що фахівцями МОЗ розроблено новий проект Закону України "Про внесення змін до ЗУ "Про порядок проведення реформування системи охорони здоров'я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та в м. Києві".

"Метою прийняття законопроекту є продовження терміну дії Закону ще на 2 роки. Це потрібно для тог, щоб довести до пуття ідею і поширити її на інші області", - додала під час прес-конференції експерт з питань реформування системи охорони здоров'я Зоряна Черненко.

За словами К.Надутого, зокрема, Полтавська, Одеська і Закарпатська ОДА звернулися до МОЗ з проханням залучення їх до переліку пілотних регіонів з поширення дії згаданого Закону.

Також представник МОЗ зазначив, що реформування медичної галузі не припиниться із завершенням пілотного проекту.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Злидня 02.10.2014, 20:33
Я так розумію, що пологове так і не відкриють? :sad:

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка