Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2016/Oblast/0593121ec9544be83d8e486e450de10b.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2016/Oblast/0593121ec9544be83d8e486e450de10b.jpg'
b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_1409381775_300814-11c50b.jpg

Чому політрада цього політпроекту представлений корупціонерами. У середині серпня ЗМІ «розігнали» новину про майбутній масштабний страйк аграріїв України, запланований на вересень. Мета протесту – змусити Кабмін повернути аграріям пільговий ПДВ. Ініціатори всеукраїнського страйку щедро дали уряду місяць на ухвалення «агробаронам» рішення, в іншому випадку погрожуючи «залишити урожай на полях».

Для експертів-аграрників, як і для Кабміну, в цій вимозі не було нічого нового. Потужне аграрне лобі в Україні не могло змиритися з тим, що з 1 січня 2016 року було скасовано режим пільгового оподаткування сільгоспвиробників і визначено перехід аграріїв на загальну для всіх систему оподаткування. Це означає втрату «аграрними баронами» значної частки надприбутків, одержуваних ними в останні роки – у міру інтенсифікації промислового виробництва аграрної продукції і переходу на сучасні агротехнології.

Чи не для кого не секрет, що агровиробництво в Україні в останні роки виходить на лідируючі позиції – в порівнянні з тією ж важкою промисловістю. Тому загрозу аграріїв «залишити урожай в полях» і експерти, і чиновники сприйняли не більше як «фігуру мови», данину протестному жанру: зрозуміло, що ніхто не «закопає в землю» сотні мільйонів доларів і євро прибутків; та й не та публіка, щоб йти на принцип.

А ось великі гроші – це серйозно. В українських реаліях частина надприбутків найбільших виробників чогось – від продукції гірничо-рудного комплексу до зерна і курячих яєць – інвестується в корупцію: в підкуп великих чиновників, аж до уряду, покупку вищих посад у державі. Але ніяк не в класичну конкуренцію.

Сьогодні аграрний бізнес, до того ж погано адмініструється державою і в гігантських масштабах перебуває в тіні – активний учасник корупційних процесів в державі. А з відходом з лідируючих позицій в цьому злочинному справі «донецького клану» агробізнес вийшов на першу роль.

Не дивно, що сьогодні ми спостерігаємо консолідацію тих, кого прийнято називати «агробаронами» – великими сільгоспвиробниками і агротрейдерами. Координатором цього об’єднання, політичною надбудовою аграрного капіталу, по суті, стала Аграрна партія України. Партія, яка претендує, як мінімум, на свою фракцію у Верховній Раді наступного скликання, пости в Кабміні і в АП. А при сприятливому для цієї партії розкладі спробує і зробити «свого» майбутнього президента України.

У всякому разі, головний «орговик» цього проекту - Роман Безсмертний – відомий як реалізатор масштабних, амбітних політичних проектів. І його рішення співпрацювати з великими аграріями приймалося довго, непросто і стало плодом взаємних компромісів між найбільшими «держателями акцій» Аграрної партії України (АПУ) та витонченим політичним «наймитом».

Однак при всій зовнішній респектабельності та АПУ, імідж і потенційну перспективність проекту гроблять особистості окремих його фігурантів.

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_12321225_444793292381782_5626726070806429193_n.jpg-oh4e29cca104951318c93c85d03026397foe57437EA7.jpgМаксим Мельничук: ставка на корупціонерів

Скандал останнього часу – втік від слідства Максим Мельничук, екс-глава Київської облдержадміністрації. До свого призначення на посаду - видатний «аграрій», голова Київської міської партійної організації АПУ (згадка цього досі містить сайт АПУ).

Причина втечі – причетність до вимагання в особливо великих розмірах з своїх же підлеглих, а в розрізі цього, мабуть – і з регіонального бізнесу.

Що знаково для іміджу АПУ – по суті, Максим Мельничук, член Політради АПУ, збирав данину з... аграріїв області. Що характеризує як керівництво партії в цілому, так і якість кадрового відбору до вищого керівництва партії. Хіба, в АПУ не знали, ким є М. Мельничук? Що він – потомствений корупціонер? Освіжимо в пам’яті деякі подробиці перебування клану Мельничуків – батька і сина – на чолі Національного університету біоресурсів і природокористування.

«В кінці 2010 року в ЗМІ потрапили результати перевірки Контрольно-ревізійним управлінням діяльності університету Дмитра Мельничука (батько відомого члена АПУ керував Аграрним університетом 30 років!). Плановою ревізією фінансово-господарської діяльності НУБіП і його 19 відокремлених структурних підрозділів було виявлено порушень на суму майже 100 мільйонів гривень. Більшість збитків, як було відзначено, завданих державному бюджету при фінансуванні НУБіП, були причиною корупції у вищому керівництві університету. Неперекладу з ініціативи ректора ряду підрозділів на казначейське обслуговування та неврахування їх доходів в кошторисі університету привели до використання без контролю з боку Держказначейства коштів на суму понад 83 мільйонів гривень.

Зараз піднімається нова хвиля нападок на ректора-старожила. У липні цього року прес-служба Адвокатської групи Києва розповсюдила повідомлення про те, що Голосіївський райсуд прийняв до розгляду справу про розкрадання більше 1000 га кримських виноградників, які були науково-дослідними полями, а також – незаконних зборів зі студентів в розмірі 500 доларів у благодійний фонд за проходження практики на підприємствах Європи...

Ця ж адвокатська група розповсюдила інформацію про те, що в університеті діє сімейно-кланова схема. Проректором з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності в університеті значиться його молодший син ректора Максим Дмитрович. До складу вченої ради університету входить його старший син – Сергій Дмитрович – директор Українського навчально-наукового інституту якості біоресурсів та безпеки життя. Дружина ректора також працює на одній з кафедр університету. У цьому ж повідомленні стверджується, що ректор влаштував на роботу 29 своїх родичів... »

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_CIlpkasV.jpgМаксим Мельничук. Шлях шахрая

«У вівторок, 3 червня 2014 року, народний депутат Микола Томенко на своїй сторінці в Facebook написав цікавий пост:«Цікава історія навколо аграрного університету та його сімейного керівництва Мельничуків. Щойно закінчився черговий 7-річний термін ректора. І кілька міністрів вже уряду Яценюка, всупереч позиції міністра освіти, кинулися рятувати ректора. Напередодні Мельничук «переконав» вчена рада віддати чергові 120 га невідомому забудовнику і, диво, відразу ж кілька міністрів запропонували продовжити його ректорство на 3 роки. Сумно, що в цій платній грі використовували і Майдан. Самооборонці приїхали в університет захищати... друга Миколи Азарова та Андрія Клюєва від Сергія Квіта та Станіслава Ніколаєнка. Однак зрозуміли, що їх використовували. Ось така історія нашого народу...

Насправді, люди знають кажуть, що з крісла ректора НУБіП проглядаються широкі «фінансові горизонти». Саме тому Дмитро Мельничук, отримавши посаду 30 (!) Років тому в далекому 1984 році, усіма правдами і неправдами тримається за неї до сих пір. І не просто тримається, а хвацько розвиває кланову схему. Так, його молодший син Максим - проректор університету з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності. Старший син Сергій - член вченої ради університету, директор Українського навчально-наукового інституту якості біоресурсів та безпеки життя. Дружина ректора працює на одній з кафедр... В цілому, за інформацією ЗМІ, Дмитро Мельничук влаштував на роботу в НУБіП 29 своїх ближніх і дальніх родичів. «По одному – за кожен рік роботи», – жартують інші співробітники вузу.

Злагоджені дії великий і ненаситної «сімї» Мельничуків принесли сумні результати. В університеті значно зросла плата за навчання і зявилося дивне нововведення – плата за перескладання заліків та іспитів. Втім, це ще «квіточки» – такий собі офіційно оформлений рекет. А є справи і набагато серйозніше.

Згадаймо, зокрема, про згадані Томенко гектарах, які дивним чином вплинули на долю нашого героя. Судіть самі. Термін дії договору між Кабміном і Мельничуком закінчився 1 червня 2014 року. Напередодні всі були впевнені, що одіозного ректора, вірою і правдою служив КПУ і всім наступним українським режимам, нарешті відправлять у відставку. Проте 28 травня НУБіП передав Бучацькому міськраді 120 га землі. За ринковою ціною, коштують вони близько $24 млн.! Чи не занадто шикарний подарунок з боку бідного вузу, що збирає побори зі студентів ?! Але саме після цього дещо то в Кабміні знову захотів бачити Мельничука в кріслі ректора.

І подібні комбінації з землею і майном університету його керівник співтовариші прокручували не раз.

Так, в грудні 2010 року мас-медіа опублікували результати перевірки університету з боку Контрольно-ревізійного управління. Планова ревізія фінансово-господарської діяльності НУБіП і його 19 відокремлених структурних підрозділів виявила порушень на суму майже 100 млн. грн.! Причина більшості збитків, як зазначалося, – «корупція у вищому керівництві університету». З ініціативи ректора, ряд підрозділів не були переведені на казначейське обслуговування, а їх доходи не враховувалися в кошторисі університету, що призвело до використання без контролю з боку Держказначейства коштів на суму понад 83 млн. грн.

КРУ також виявила факти розкрадання і незаконного продажу майна і земель НУБіП на суму 117,5 млн. грн.

На думку КРУ, схема працювала так: ректор університету Дмитро Мельничук навмисне не переоформляв державні акти на право постійного користування земельними ділянками підприємств, правонаступником яких є НУБіП. Адже якби держакти були переоформлені, то Мельничук і К не змогли б відкрито продавати університетські землі. Крім того, більшість структурних підрозділів НУБіП не відображені в обліку вартості наданих їм в постійне користування земельних ділянок, не була проведена індексація житлового фонду, що не оприбутковано придбані цінності, а вартість їх активів занижена на 57 млн. грн.

Як повідомляють різні джерела, більшість операцій по продажу земель і майна НУБіП проходили через компанії сина ректора - проректора університету Максима Мельничука. «Сімейний підряд» працював ефективно і чужих в свою вотчину не пускав.

Саме під особистим контролем Максима Мельничука з земель Мукачівського аграрного технікуму були передані фізичним особам у приватну власність земельні ділянки площею 0,2 га. Аналогічно, нібито з причин «порушення університетом вимог земельного законодавства», Фороської селищної радою (АР Крим) винесено рішення про відчуження земельної ділянки площею понад 14 га. Розпорядженням Макарівської райадміністрації Київської області нібито «без дозволу» університету передані в оренду ПП «Стис» лісові землі Боярської лісової дослідної станції площею 6 га. Однак користувачу земель - університету - збитки за їх відчуження на суму майже 0,3 млн. грн.. не відшкодовано... І так далі, і тому подібне».

Що, цього не знали в Аграрній партії? Звичайно ж, знали. Але очевидно, система координат, в якій перебував і перебуває Максим Мельничук, з діда-прадіда корупціонер, влаштовує керівництво АПУ.

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_372107768.jpgІван Плачков: подільник «русского мира»

Про те, що присутність в Політраді і Президії Аграрної партії України Мельничука - не випадковість, підтреджує наявність в цих же керівних органах іншого патентованого казнокрада – Івана Плачкова.

Плачков Іван Васильович аграрієм став порівняно недавно – з тих пір, як будучи главою Одеською облдержадміністрацією, став щасливим володарем 19 гектарів землі на півдні Одеської області. Офіційна версія свідчить, що сімя Плачкова заснувала сімейну виноробню в 2005 році, тобто в той час, коли І. Плачков займав пост міністра палива та енергетики України.

І в той самий час, коли з відома і санкції міністра І.Плачкова був підписаний контракт на поставку газу в Україну через путінську компанію-«прокладку» «РосУкренерго» (оператор-розпорядник Дмитро Фірташ). До роботи в міністерстві І. Плачков 10 років очолював державну компанію «Київенерго», офіційна зарплата в якій також не могла забезпечити організацію «з нуля» масштабного виробництва вина замкнутого циклу в промислових обсягах (розбиті виноградники в селі Криничне Болградського району, побудований завод, дегустаційний зал і льохи, вкладені гроші в розкрутку ТМ «Колоніст», при цьому за визнанням самих виноробів, перші п'ять років це господарство приносило лише збитки).

0593121ec9544be83d8e486e450de10b.jpgНагадаємо, що на початку грудня 2011 року ДТЕК виграв конкурс з продажу 25% акцій «Київенерго», збільшивши свою частку в компанії до 71,82%. ДТЕК виграв конкурс з пропозицією в 450,5 млн. грн.. при стартовій ціні в 432,3 млн. грн. У компанії працюють майже 14 тис. Осіб; енергетичні джерела та розгалужена мережа теплопроводів, кабельних, повітряних ліній електропередачі дозволяє енергокомпанії повністю забезпечувати потреби м Києва в електричній і на 85% в тепловій енергії. Відчуження цього обєкта на фіктивному конкурсі відбулося при прямому сприянні І. Плачкова, який зумів рази знизити балансову вартість цього активу. Як писали ЗМІ того часу, Ринат Ахметов скупив українську енергетику за ціною двох своїх лондонських квартир.

Сьогодні прокуратура займається розслідуванням законності купівлі Р. Ахметовим «Київенерго». Фігурантом цієї кримінальної справи є Іван Плачков. Слідство «копає» в двох напрямках: 1) порушення законності процедур при відторгненні держмайна в приватну власність, 2) заниження реальної вартості відчужуваних активів, які в результаті дісталися Р. Ахметову за безцінь.

Повторюємо: Іван Плачков був активним учасником цієї злодійської по суті схеми відчуження держактивів.

Через рік, у липні 2012-го Анатолій Гриценко сказав по цьому приводу наступне:

«Я хотів би почути, чому Іван Плачков, людина, яка проводив переговори за спиною уряду, в якому були Гриценко, Яценюк, Тарасюк, Кириленко, Пинзеник, здав інтереси нашої країни – підписав контракт з «РосУкрЕнерго», впустив в країну «УкрГазЕнерго», які взяли під контроль кращі підприємства. Це національна зрада. Чому ця людина йде від Кличка? Плачков – член партії і політради партії Кличка. І, за згодою лідера партії, І. Плачков йде очолювати компанію Ахметова «Київенерго», проти якої опозиційні сили борються як проти монополіста, який диктує киянам цінову та іншу політику », – сказав А. Гриценко.

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_pasted-image-0.pngКабальний для України і українців контракт з «РосУкренерго» підписано. Можна і посміятися з обкрадених українців. Зліва направо: Іван Плачков (в 2005-2006рр. – Міністр палива та енергетики України), Олексій Івченко (в 2005-2006рр. – Голова НАК «Нафтогаз України», штатний патріот: глава Конгресу українських націоналістів), Віктор Ющенко (тоді – Президент Україна, експлуатант слогана «ЦІ руки нічого не крали!»), Володимир Путін – вбивця тисяч і тисяч українців, основний вигодоотримувач від угоди з агентурної «РосУкренерго»

Робота Івана Плачкова на інтерес країни агресора – Росії, на інтерес осіб, що представляють в Україні «кремлівський пул бізнесменів» - системне явище. Вигодоотримувачі від дій чиновника Івана Плачкова – це Дмитро Фірташ, Сергій Льовочкін, Рінат Ахметов, а насправді – стоїть за ними Кремль. Бо українські бізнес-активи всіх перерахованих осіб в кінцевому підсумку замикаються на Кремль і його господаря.

У світлі цього закономірно, що політична карєра І. Плачкова почалася в партії «Удар» Віталія Кличка в 2006 році – з самого старту цього політпроекту, за яким стояв опинився в той час не при справах Сергій Льовочкін і Дмитро Фірташ. І, за великим рахунком, Кремль.

b_385_225_16777215_00_images_news_2016_Oblast_klichko-levochkin.jpgЗгадаймо часті візити того часу Віталія Кличка в Москву, якшання з Рамзаном Кадировим і навіть візит останнього «в гості» до Києва на постановочний боксерський поєдинок 6 грудня 2010 року, на якому Віталій Кличко виступав промоутером чеченського боксера Байсангурова. Ця зустріч з руконеподаваним президентом Чечні була у Кличка-старшого не першою, фотографи зафіксували ще одну зустріч, яка відбулася 15 серпня 2009 року. Тоді K-2 East – агентство Володимира – влаштувало в чеченській столиці, Грозному, фестиваль боксу, і після цього Кличко звернувся до приймаючого його господареві зі словами: «Я хотів би подякувати президенту Чечні Рамзана Кадирова»...

В системі координат Р. Кадирова, в системі «кремлівського» бізнесу в Україні немає і не було випадкових людей. І поява в Україні політичного проекту «УДАР» – із серії тих же явищ. Як і присутність з перших днів в «УДАРі» Івана Плачкова, технічного виконавця найбільших афер в енергетиці України, вигодоотримувачами яких стали агенти Кремля.

Яка там ідеологія!

І ось сьогодні Іван Плачков, який змінив амплуа з заслуженого енергетика на процвітаючого винороба, мімікрував в новий, перспективний політичний проект. Який, в разі успіху, може повернути на вищі посади в державі вчорашнє відспівати злодії.

Те, що ми бачимо на прикладі Аграрної партії України, ще раз підтверджує очевидне: в Україні немає ідейних політичних партій, а є групи за корупційними інтересам.

Сергій ФЕДОРОВ, Аргумент

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

0 # Хохол 21.09.2016, 20:34
А вони всі там такі, чи тільки ті про кого пишуть. У нас є чесні аграрники - ірина удовіченко, іна календар, сергій полупан, люда милашевич, свєта палій та інші. Це совість нашої раойнної партійної організації
0 # мішель 21.09.2016, 20:44
Цитую Хохол:
А вони всі там такі, чи тільки ті про кого пишуть. У нас є чесні аграрники - ірина удовіченко, іна календар, сергій полупан, люда милашевич, свєта палій та інші. Це совість нашої раойнної партійної організації


Я б сказав більше -- УМ,ЧЕСТЬ і СОВІТЬ!!! сЛАВА ТРУДУ!!! :lol: ;-)
0 # София 22.09.2016, 15:20
та ну ви ж забули додати Наташку Підріз, Юльку Скриль які теж є прихильниками та вболівальниками аграрної партії та пана куцовола, вони йому в рота готові заглядати зранку, в обід та ввечері, от такі предані дівчата, а завтра будуть Семигреєнку заглядати у рота як заглядали декілька років тому :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
0 # София 22.09.2016, 15:22
я вам більше скажу, балакають що перечислені особи (жіночки з райокму) коли святкували 15 років Дружбі бігали біля вікон РБК а потім Атланту щоби подивитися хто там був запрошений та донести усе дядя Вову Куцоволу, хто перший дорніс той кусок сала получив, отак воно в аграрній партії жостко а Календарь Інка та взагалі готова ночувати під стінами Агрісу аби тільки бути в шані а з нею готова ночувати і Ірка Удовиченко
0 # Robin Hood 21.09.2016, 21:29
Чому не мітингують пенціонери, інваліди, учителі і молоді спеціалісти, що після вузів стають на облік в центр зайнятості???
P.S
У Мельничука таке обличчя чесне.... :lol: :D :D :lol: :lol:
0 # мішель 21.09.2016, 21:40
Цитую Robin Hood:
Чому не мітингують пенціонери, інваліди, учителі і молоді спеціалісти, що після вузів стають на облік в центр зайнятості???
P.S
У Мельничука таке обличчя чесне.... :lol: :D :D :lol: :lol:

Грошей на мітинги ніхто на дає :lol: ;-)
0 # Друг Алины Кабаевой 21.09.2016, 21:42
Они не страйкуют потому, что у них нет денег до киева доехать!!!! :-? :o :o
0 # Друг Алины Кабаевой 21.09.2016, 21:41
Какая ставка????Вы очем обще???Кто в эту одноневку пойдет???Это одна компашка с Яблоком партией Зеленыхи т.п.......Вот и собрали с миру по нитке.... 8) 8)
0 # Друг Алины Кабаевой 21.09.2016, 21:52
Привезите их в Семеновку, познакомте с изберателями!!!! 8) 8) 8)
0 # Роза 21.09.2016, 22:28
Аналогічну статтю напишіть за наших місцевих "аграрників"!!!!!!!!!!
0 # Роза 21.09.2016, 22:30
Аграрна партія Семенівки: ставка на орден, лабутени і баян?????
0 # Аттила 22.09.2016, 07:44
Да, цікаво!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка