Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/96142.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/96142.jpg'
96142.jpg

КИЇВ. 19 жовтня. УНН. Президент США Барака Обама вважає, що Росія, яка підриває міжнародні норми замість того, щоб брати участь у вирішенні глобальних проблем, сама є частиною світових проблем. Про це повідомляє УННз посиланням на Deutsche Welle.

З такою тезою Барак Обама виступив на прес-конференції за підсумками зустрічі з італійським прем'єр-міністром Маттео Ренці 18 жовтня.

Президент США також назвав помилковим тезу про те, що Вашингтон втручається у сферу російських інтересів.

"Ми вважаємо, що Росія - велика, важлива країна з збройними силами, які поступаються тільки нашим, і вона повинна бути учасником вирішення проблем на світовій арені, а не частиною цих проблем", - заявив Б.Обама.

Прикладом такої поведінки ів Барак Обама вважає "російську агресію на Україні" та інші дії адміністрації Путіна.

"Це поведінка підірвала міжнародні норми і міжнародні правила, так що ми зобов'язані вказати на це", - сказав він.

Джерело: УНН

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Коментарі  

# Саня 19.10.2016, 07:32
А ИГИЛ и ЕБОЛА? Я имею ввиду вирусная болячка :lol: :lol: :lol: :lol:
# Robin Hood 19.10.2016, 08:50
Добре, що підточнив, бо я часто (97%) його використовую за іншим призначенням... :P :P :P