krim.jpg

КИЇВ. 9 жовтня. УНН. Президент США Барак Обама запевнив, що санкції щодо Росії будуть діяти доти, доки буде анексований Крим. Про це в інтерв'ю Телекритиці сказав національний лідер кримських татар Мустафа Джемілєв, говорячи про зустріч з американським президентом влітку у Варшаві, передає УНН.

"Я висловив занепокоєння з приводу того, що Крим може стати зоною замороженого конфлікту на довгі роки. А також предметом торгу з агресором. Але він твердо мені тоді відповів: поки останній квадратний метр окупованої території не буде звільнений, санкції будуть продовжуватися", - сказав М.Джемілєв.

За його словами, держсекретар США Джон Керрі сказав йому приблизно те ж саме, що і Б.Обама.

Пізніше на зустрічі в Києві канцлер Німеччини Ангела Меркель запевнила М.Джемілєва, що Німеччина не підпише "другу Мюнхенську угоду" - не пожертвує Кримом, щоб задовольнити агресора.

Нагадаємо, 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали це голосування.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка