b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_081.jpg

КИЇВ. 12 жовтня. УНН. Президент України Петро Порошенко, під час свого візиту до Харкова, зазначив, що це місто, де завжди билось українське серце, українська душа і генерувалась українська думка. Разом з тим Президент додав, що Харків - місто, де творили українські культурні діячі, а ще це місто у якому ніколи не зупинявся Ленін, передає УНН.

"Я пишаюсь тим, що я сьогодні у Харкові...У місті, де викладав філософ Григорій Сковорода, у місті, де розгорталися драми Миколи Куліша, де зривав оплески режисер Лесь Курбас, де вирували дискусії навколо публіцистики Миколи Хвильового, де починалась кар'єра видатного мовознавця та літаратурного критика Юрія Шевельова. І, до речі, де ніколи, ні разу у житті, не був і не зупинявся Володимир Ілліч Ленін", - зазначив П.Порошенко у своєму виступі під час візиту до Харкова.

Як відзначив на своєму мікроблозі у Twitter речник Глави української держави, таким чином "П.Порошенко висловив ставлення до історичного демонтажу Леніна".

Нагадаємо, 28 вересня у Харкові мітингарі повалити пам'ятник Леніну.

Після цього радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко повідомив, що губернатор Харківської області Ігор Балута підписав розпорядження про офіційний демонтаж пам'ятника Леніна на пл. Свободи в Харкові. У свою чергу, харківський міський голова Геннадій Кернес повідомив харків’янам про відновлення знесеного пам’ятника Леніну.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка