sby1.jpg

КИЇВ. 16 жовтня. УНН. Служба безпеки України проводить обшук в "Укрзалізниці" в рамках розслідування кримінального провадження щодо розкрадання майна в особливо великих розмірах. Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці СБУ у Фейсбуці, передає УНН.

"Служба безпеки України проводить обшук в "Укрзалізниці" в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за ч.5 статті 191 ККУ (розкрадання майна в особливо великих розмірах).

Слідчі дії відбуваються на підставі санкції суду. Речник СБУ Олена Гітлянська", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, співробітники Служби безпеки України здійснюють перевірки в Державній адміністрації залізничного транспорту.

Раніше прем'єр-міністр А. Яценюк доручив перевірити "Укрзалізницю": для цього в Мінінфраструктури створена спеціальна відомча комісія. Директор адімінстрації Борис Остапюк був відстороений від своїх обов'язків, оскільки його підозрюють у корупції та зловживанні в системі "Укрзалізниці". Окрім того, спеціальною комісією відомства нещодавно виявлено ряд зловживань на Центральному залізничному вокзалі. У ході перевірки зафіксовано 23 факти грубого порушення трудової та фінансової дисципліни.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка