b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_tomenko.jpg

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. За законопроектом, який сьогодні пропонується на голосування у Верховній Раді щодо заборони російських серіалів, йде мова про заборону цих серіалів Міністерством культури та Національною радою з питань телебачення та радіомовлення. Про це в кулуарах парламенту розповів автор законопроекту, радник президента України, народний депутат Микола Томенко, передає УНН.

“Цей закон передбачає рамкову формулу щодо заборони російських серіалів — таку саме, як ми заборонили російські телеканали. Можливо, це буде тимчасово, але в законі ми не прописуємо, що це може бути тимчасово”, — зазначив Томенко.

“Нацрада з питань телебачення та радіомовлення та Міністерство культури, видаючи прокатні ліцензії, будуть визначати заборони на серіали. Можливий компромісний варіант, коли телеканали разом з Нацрадою будуть визначати якійсь поетапний період для завершення їхнього показу”, - розповів він про механізм, за яким будуть заборонятись російські серіали в Україні.

Зазначимо, в Україні заборонили 9 російських фільмів і серіалів. Згодом під цю заборону потрапили ще 5 російських серіалів.

Раніше повідомлялося, що Держкіно здійснюватиме перевірку російських фільмів перед їх трансляцією.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка