03a25d9af0b2be177d69e1bb8aaf5ddf731ff606.jpg

Сенсацією дня стало зняття Блоком Петра Порошенко свого кандидата з 38 округу. Називаючи речі своїми іменами це слив округу начисто. І цей злив вже викликав хвилю обурення новомосковцев. 

Якщо до цього судячи за даними центру «Соціо» Блок Петра Порошенко претендував на лідерство по округу з результатом 14%, тепер він напевно його втратить. І до цього рішення йому в спину дихав «Опозиційний блок» мав 13,65% підтримки. Нескладно спрогнозувати, що після цього «Обло» має всі шанси вийти на першу позицію, а Блок Порошенко окуляри втратить. 

В нашому випадку є два питання кого зняли і для кого? 

Відповідаючи на перше запитання можу впевнено сказати - зняли лідера виборчих перегонів мав більш ніж реальні шанси перемогти 26 жовтня. І для чого і заради кого? 

Може Блок Порошенко кличе країну «жити по - новому» знайшов більш гідного? На жаль, злили округ з однією очевидною метою відкрити дорогу в Раду екс-міністру оборони О.Кузьмука що займає 5-6 позицію в рейтингу кандидатів. Президентський блок не об'єднався проти опозиції, які не об'єднався для перемоги політичного союзника, він зняв лідера заради аутсайдера. Аутсайдера який до нового має таке ж відношення як полковий оркестр до симфонічного. 

Скандальність ситуації в фігурі екс-міністра оборони- «генерала-катастрофи», який довів армію до ручки. Показово, що увоенних тієї ж 25 десантної бригади, яка стояла в АТО на найважчих ділянках кандидатура Кузьмука має «нульову» підтримку ». Та й іншим виборцям варто добре подумати кому розчищають дорогу в депутатське крісло. Чиновнику який не раз брехав в очі всій країні, коли ракета влучила в житловий будинок в Броварах, коли був збитий російський ТУ-154, коли трапилася ожидівська аварія на залізниці. Або вже не раз сидів у депутатському кріслі персонажу. І просто соратнику Януковича. Життя по-новому, люстрація, очищення влади говорите? Ну-ну. На голоси прихильників Гуртового просто плюнули пропонуючи імголосовать за людину яка доклала руку до знищення армії. Це і є цинізм і лицемірство в чистому вигляді. І зрозуміло, що для президентського блоку на Дніпропетровщині такий політичний маневр просто так не пройде.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка