liashko1.jpg

КИЇВ. 20 жовтня. УНН. Лідер Радикальної партії Олег Ляшко з трибуни Верховної Ради жорстко розкритикував наміри парламентарів прийняти зміни в закон про вибори та звинуватив Уряд у бездіяльності, передає УНН.

"Медикам у Попасній з липня місяця не виплачують заробітної плати. Так само немає води газу і світла у звільненій ще в липні, Мар’янці. У багатьох інших містах та селах на звільнених територіях не виплачують заробітні плати і пенсії", - заявив О.Ляшко.

На його думку, Кабінет міністрів України першочергово має вирішувати питання соціального забезпечення на звільнених територіях, а не займатись передвиборчою агітацією.

"Я прошу міністра соціальної політики, яка балотується в депутати і йде на вибори – Людмила (Денисова – ред.), спочатку виплати людям пенсії і соціальні допомоги, а потім іди на вибори. Мені здається, що ви загралися з виборами замість того, щоб вирішити соціальні проблеми жителів Донбасу", - зазначив О.Ляшко.

На завершення виступу лідер Радикальної партії наголосив на необхідності прийняття пакету законопроектів щодо врегулювання оформлення спадщини на селі та виплати населенням валютних кредитів.

"Ставте на голосування питання спадщини і виплати валютних кредитів. Це наш обов’язок перед українськими громадянами. Досить гратися у вибори, займайтесь тим, для чого вас призначили в Уряд", - підсумував О.Ляшко.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка