b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Politic_Pilipenko_gazeta.jpg

Жители Оржицького району по 148 виборчому округу днями отримали друковані видання з елементами чорного піару проти кандита у народні

депутати Володимира Пилипенка.

Газета називається  «Народний вісник», віддрукована у місті Києві. У ній йдеться про заклик не голосувати за кандидата-самовисуванця по 148 виборчому округу Володимира Пилипенка.

Спостерігачі мережі ОПОРА вирішили зв’язатись з друкарнею, котра вказана на звороті газети та дізнатись, хто є замовником. На газеті було надруковано не існуючі дані, тому встановити походження газети та замовника так і не вдалось.

Відповідно до п. 10 статті 74 Закону України “Про вибори народних депутатів України” забороняється розповсюдження недостовірних або наклепницьких відомостей про кандидата у депутати. Такі дії є адміністративним правопорушення відповідно до статті 212-10 КУпАП.

Активісти мережі поспілкувались з кандидатом у народні депутати та дізнались його думку з приводу боротьби його опонентів:

– Я не розумію, яким чином люди, котрі виступають за евроентеграцію можуть вести не чесну боротьбу. Мені прикро та шкода, що замість того, аби виражати свій протест у відкриту, вони прибігають до елементів чорного піару, що на мою думку, взагалі не припустимо під час виборчих перегонів, – коментую ситуацію Володимир Пилипенко.

Довідка: Володимир Пилипенко був вперше обраний народним депутатом України 6-го скликання від Блоку Юлії Тимошенко. У вересні 2010 року фракція БЮТ – Батьківщина виключила народного депутата зі свого складу. В 2012 році Володимир Пилипенко обирається народним депутатом 7-го скликання від виборчого округу №148, як самовисуванець. У Верховній Раді України став членом фракції Партії регіонів. 21 лютого 2014 року покинув фракцію, а 24 лютого 2014 року вступив до групи «Економічний розвиток».

Джерело: http://oporaua.org/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка