images111111.jpg

КИЇВ. 25 жовтня. УНН. Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України повідомила про те. що наразі мають місце DDoS-атаки на сайт ЦВК, повідомляє УНН з посиланням на інформацію представників Служби у Фейсбуці.

"Це теж було цілком прогнозовано, тому заздалегідь було налагоджено взаємодію ЦВК і Держспецзв'язку з провайдерами, обслуговуючими дзеркала і канали", - наголосили фахівці.

"Поки зафіксована інтенсивність 400 Мбіт/с, це порівняно небагато. Ще раз нагадуємо: якщо який небудь сайт "мерехтить" в результаті DDоS-атаки, це не означає, що його "зламали хакери". CERT-UA по мірі появи вільних рук буде викладати технічну інформацію", - резюмували вони.

Нагадаємо, раніше Державна служба спеціального зв'язку та захисту інформації України спростувала повідомлення про злом серверів Центрвиборчкому.

"Російська преса повна повідомленнями про злом серверів ЦВК. Очікувано. Але на даний момент серверами інформаційно-аналітичної системи "Вибори" все в порядку. Є всі підстави припускати, що і буде в порядку. Тому просимо не піддаватися на інформаційні провокації і не транслювати російську пропаганду", - йдеться у повідомлені представників Служби у Фейсбуці.

"Офіційна інформація про всіх реальні інциденти буде максимально оперативно з'являтися на сайтах cert.gov.ua і dsszzi.gov.ua. Фейсбук Служби буде максимально оперативно інформувати про деталі", - додали у прес-службі відомства.

Нагадаємо, група "КіберБеркут" сьогодні оприлюднила повідомлення про те, що її членам вдалося зламати систему підрахунку голосів на сайті ЦВК України та заблокувати її роботу. Це повідомлення було у подальшому ретрансльовано низкою російських ЗМІ.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка