Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/kim1.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/kim1.jpg'
kim1.jpg

Північна Корея офіційно підтвердила запуск балістичної ракети Хвасон-12, яка пролетіла над територією Японії.

Про це повідомляє агентство Ренхап.

Лідер КНДР Кім Чен Ин особисто був присутній при запуску ракети. Він заявив, що черговий запуск балістичної ракети з території Північної Кореї є "важливою прелюдією" перед атакою на американський острів Гуам.

"Перший крок до операції армії КНДР в Тихому океані і важлива прелюдію до атаки на Гуам", - сказав Кім Чен Ин про випробування ракети.

А прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе заявив, що дії КНДР - "безпрецедентна загроза для нації". Також він повідомив, що розмовляв з президентом США Дональдом Трампом і той підтримав необхідність посилення тиску на Північну Корею.

Відзначимо, в суботу 26 серпня, з узбережжя Північної Кореї в сторону Японського моря вилетіли кілька ракет малої дальності.

Як повідомляв "Апостроф", раніше, 21 березня, Північна Корея провела пуск балістичної ракети невизначеною модифікації з району Пукчхан провінції Пхенан-Намдо.

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!