cvk.jpg

КИЇВ. 29 жовтня. УНН. Фальсифікації на 132 окрузі продовжуються. В 6 годині ранку 29 жовтня голова ОВК Зосімов, попередньо викравши із сейфа печатку ОВК та проштампувавши декілька порожніх бланків, намагався втекти з печаткою з території ОВК. Про це УНН повідомив кандидат у народні депутати України по 132 округу Аркадій Корнацький.

На місце інциденту викликали міліцію, проводяться слідчі дії.

За словами кандидата в нардепи, спроби зриву та фальсифікації виборів на 132 окрузі не припиняються. У цьому злочині задіяні голова та деякі члени комісії, а також технічний персонал, який вводить дані в електронну систему "Вибори". Члени комісії саботують засідання, зривають кворум, а також прикривають технічних працівників, які здійснюють фальсифікацію даних у сервісній кімнаті.

"Наш штаб розцінює це як чергову спробу вкрасти у мешканців Миколаївщини вибір. Ми вкотре закликаємо прокуратуру, МВС та СБУ зупинити злочин. Також звертаємось до голови ЦВК Михайла Охендовського з вимогою змінити склад 132 ОВК, взяти під особистий контроль ситуацію на 132 окрузі та усунути технічних працівників, які під прикриттям керівництва ОВК фальсифікують результати виборів у серверній. Просимо керівництво держави притягнути винних у спробі зриву виборів на 132 окрузі до відповідальності", - сказано у повідомленні. 

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка