b_385_225_16777215_0_0_images_news_2014_Politic_081.jpg

Головними фаворитами президентських виборів в Україні є Порошенко і Тимошенко, але українцям варто бути готовими до сюрпризів.

Про це заявила в своєму інтерв'ю відомий соціолог, директор фонду "Демократичні ініціативи" Ірина Бекешкіна.

"За соціологічними вимірами поки до другого туру виходять Порошенко і Тимошенко, але ще досить багато часу, рано щось говорити. Давайте згадаємо, що за рік до президентських виборів, в 2013 році, нинішнього президента соціологи навіть не вставляли в списки кандидатів", - пояснила вона.

Також Бекешкіна додала, що Бойко практично втратив шанси вийти в другий тур у зв'язку з присутністю Рабиновича. Також вона скептично відгукнулася про шанси Олега Ляшко, заявивши, що він може тільки відбирати частину електорату у Тимошенко, але ніяк не оминути її в виборчих перегонах.Детальніше про настрої населення Донбасу і всієї України читайте в інтерв'ю Ірини Бекешкіної "Апострофу": "Росія їх не хоче, люди на Донбасі готові повернутися до колишнього життя".

Джерело: https://apostrophe.ua

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!