Російський опозиціонер Олексій Навальний не буде зареєстрований кандидатом на майбутніх президентських виборах в Росії. Про це повідомляє ВВС з посиланням на джерело в адміністрації президента Росії. Рішення не допускати Навального прийнято, і воно однозначне, за словами співрозмовника ВВС.
Відзначимо, згідно з російськими законами Навальний не може брати участі в майбутніх в 2018 році виборах, оскільки в 2013-му він був умовно засуджений строком на п'ять років у справі "Кировлеса". Через це політик протягом десяти років після погашення судимості не може балотуватися на пост президента.
Як повідомляв "Апостроф", Олексій Навальний показав елітну нерухомість в Італії російського пропагандиста Володимира Соловйова.
Джерело: https://apostrophe.ua

