384014923.jpg

40 чоловіків, шість жінок і четверо дітей були розстріляні бойовиками Ісламської держави.

Бойовики радикального угрупування Ісламська держава публічно розстріляли 50 людей в Іраку, повідомляє агентство Associated Press з посиланням на представника місцевого сунітського племені шейха Наїма аль-Гауда (Naim al-Gaoud).

Від рук бойовиків загинули 40 чоловіків, шість жінок і четверо дітей. Масове вбивство сталося в селі Рас аль-Маа (Ras al-Maa) провінції Аль-Анбар, на північ від міста Ер-Рамаді. Крім того 17 мешканців були викрадені.

Подібні інциденти сталися 30 і 31 жовтня - за ці два дні бойовики ІД вбили в Іраку 98 осіб. Раніше місія ООН в Багдаді повідомила, що більше 1,2 тисячі іракців загинули в жовтні.

Терористичне угрупування Ісламська держава Іраку і Леванту з'явилося в 2006 році в Іраку. Його створили представники одинадцяти радикальних ісламістських угруповань на чолі з місцевим підрозділом Аль-Каїди.

На початку червня 2014 бойовики захопили значну частину територій Сирії та Іраку. США, які очолюють міжнародну коаліцію проти ісламістів, 8 серпня почали військові дії в Іраку.

23 вересня американці стали наносити авіаудари по автоколонам, тренувальним таборам, командним пунктам, а також мобільним нафтопереробним заводам бойовиків у Сирії.

Джерело: http://ua.korrespondent.net/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка