b_385_225_16777215_00_images_news_2014_Others_469739.jpg

КИЇВ. 6 листопада. УНН. У зв'язку з тим, що цього року Кабмін двічі проводив секвестр Держбюджету з ціллю збільшити фінансування української армії і потреб АТО, не було можливості підняти рівень оплати праці вчителям. Про це під час круглого столу зазначив міністр освіти і науки України Сергій Квіт, передає кореспондент УНН.

Він спростував інформацію про те, що вчителям зменшили зарплату.

"Зараз не відбувається зменшення зарплат (вчителям - ред.), зараз ми заморозили зарплату. У цьому році через війну уряд двічі робив секвестр бюджету для того, щоб зміцнити армію. Тому у цьому році не було можливості збільшити зарплату (вчителям - ред.), але ми її не зменшили, ми її заморозили", - розповів міністр.

Він зазначив, що міністерство у рамках бюджетного секвестру пішло на єдину поступки уряду, а саме погодилося, що "20%-на доплата за престижність праці вчителям становитиме не 20%, а до 20%".

"За підсумками року ми бачимо, що проблеми з виплатою цієї доплати виникли лише в одній області. Це Тернопільська область, де у 5-6 районах вчителям не була доплачена ця доплата. Тому ми чекаємо від тернопільської влади документів, які необхідні, щоб закрити це питання", - додав С. Квіт.

Раніше повідомлялося, що Голова Верховної Ради минуого скликання Олександр Турчинов обіцяв вчителям гідні зарплати і пенсії у майбутньому. Він зазначив, що життя вчителів після виборів не стане кращим одразу, але згодом ситуація може змінитися і їхні зарплати зрости.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка