Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/bezler.jpg'
There was a problem loading image 'images/news/2014/Politic/bezler.jpg'
bezler.jpg

КИЇВ. 7 листопада. УНН. За наявною інформацією, ватажка одного з бандформуваннь Ігоря Безлера "Бєса" було ліквідовано російськими спецслужбами. Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник новоствореного Центру оборонної реформи Олександр Данилюк, повідомляє УНН.

"Причиною знищення стала відмова підпорядковуватись російському військовому командуванню, намір публічно визнати контрольований банформуванням Горлівсько-Макіївський конгломерат територією України та закликати учасників інших бандформувань до пошуку компромісу з українською владою", - наголосив О.Данилюк.

Нагадаємо, координатор групи "Інформаційний опір" Дмитро Тимчук інформував, що під Горлівкою російські військові нейтралізували бандформування Безлера.

Довідка УНН: Ігор Безлер (“Біс”) — диверсант, підозрюваний у скоєнні низки найтяжчих злочинів на території України: жорстокі вбивства людей, захоплення державної влади, тероризм та інших. Один з лідерів проросійської терористичної організації “ДНР”, керівник терористів з незаконного збройного формування “ополчення Донбасу”, підполковник військової розвідки Росії.

Джерело: http://www.unn.com.ua/

Недостатньо прав для коментування :(
Будь ласка, зареєструйтеся на сайті!

Рейтинг користувача: 0 / 5

Неактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зіркаНеактивна зірка